Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Zebra Perde Modelleri

Modanın öncüsü ev aksesuarlarından olan zebra stor perdeleri, kaliteli kumaşlarıyla ve birbirinden zevkli modelleri ile Tekzen.com'da bulabilirsiniz. Zebra perdeler, şıklığı ve kullanımıyla tüketicilerin çokça tercih ettiği ürünlerdendir. Zebra perde modelleri, evinize farklı bir hava katarak şıklığını arttıracaktır.

Zebra Perdenin Kullanım Alanları Nelerdir?

Zebra stor perde, kullanımı açısından konforunuz göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken zebra perde modelleri, evlerde rahatça kullanılabilir. Bu ürünler hem tül hem de stor perdeye dönüşebilme özelliğine sahiptir. Kalın dokusu sayesinde, gece ve gündüz kullanıma uygundur. Güneşlik, fon ve tül olmak üzere üç farklı perde kullanımı gerektiren odanız için bu kadar uğraş yerine, tek ürünle hepsine sahip olabilirsiniz. Hem ürün çeşitliliğinin fazla olması hem de kibar bir görünüme sahip olmalarıyla zebra perdeler, iş yerlerinde ve ofis ortamlarında da sıkça tercih edilmektedir.

Zebra Perde ile Stor Perde Arasındaki Fark Nedir?

Stor perde ve zebra perde arasındaki en belirgin farklılık; zebra perdeler yatay şeritlerden oluşurken, stor perdeler ise tek parça olarak tasarlanmıştır. Stor perdeler, genelde, güneşlik yerine kullanılırlar. Güneşi tamamen kesen karartma stor perdeler ve güneş ışığı severler için uygun tül stor perdeler bulunmaktadır.

Zebra perdelerde ki yatay şeritler, bir sıra saydam bir sıra da güneşi kısmi olarak geçirecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece istediğiniz zaman güneş ışığından yararlanabilir, istediğiniz zaman da güneş ışığını kesebilirsiniz. Zebra perdeler mağazalarda hazır kesilmiş olarak bulunabilirken stor perdeler genelde sipariş üzerine hazırlanmaktadır.

Zebra Perde Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Zebra perdeler sıkça kullanılmasına rağmen temizliği konusunda tüketicilerin tereddütleri bulunmaktadır. Brillant zebra perde kolay kir tutmama ve kolay temizlenebilme özelliğiyle, temizlik konusundaki endişelerinizi azaltacaktır. Özellikle kadınların işlerini oldukça kolaylaştıran zebra perde sayesinde perde yıkamak ve ütülemek gibi bir sorununuz da olmayacak.

Yıkama gerektirmeyen zebra store perdenin temizliği gayet rahat ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Temizliği zor olarak düşünülen zebra perde, ıslak bir süngerle dahi silinerek kolayca temizlenebilir. Ayrıca perdenizi içindeki çıtaları çıkardıktan sonra düz bir zemine sererek fırça ve uygun temizlik ürünleri kullanarak da rahatça temizleyebilirsiniz.

Zebra perde montajı nasıl yapılır?

Zebra stor perdenizin montajını gayet rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Zebra perdenizle beraber ücretsiz olarak gönderilen montaj aparatlarını kullanarak ister duvarınıza isterseniz de kornişinize monte edebilirsiniz. Eğer kornişin üzerine montaj yapacaksanız, aparatlarınızı kornişin üzerine yerleştirin, daha sonra elinizle bastırarak perdenizi sabitleyin.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT