Toplam 37 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Dolap İç Askı


Yagmur Askı Beyaz 4 Lu
Yagmur Askı Beyaz 4 Lu
Temin Edilemiyor

Dolap İç Askı Modelleri

Elbise askısı dolap içinde kıyafetlerin daha düzenli kalmasına yardımcı olan aparatlardandır. Pratik ve fonksiyonel kullanımları ile kıyafet askısı farklı özelliklere de sahiptir. Tasarımlarında olduğu kadar ebatlarında da farklılık bulunan ürünleri Tekzen güvencesi ile temin edebilirsiniz.

Giysinize Uygun Askı Seçimi

Dolap içi askılık seçimleri yapılırken kıyafete uygun askı seçimi önemlidir. Sadece gömlek ya da bluz gibi elbiselerde kullanmak için ince tasarıma sahip ürünler kullanılabilir. Bunun yanı sıra pantolon için askı izi yapmayan süngerli tasarımlara sahip olan askı çeşitleri tercih edilebilir.

Dar bir alana sahip olanlar ise birden fazla pantolonun asılabileceği alternatifleri değerlendirebilir. Tekstil ve ev dekorasyonu kategorisinin vazgeçilmezlerinden olan ve kalın yapısı ile öne çıkan ceket askısı da ürün grubu içerisinde yer alıyor.

Gardırop Düzenleme Önerileri Nelerdir?

Düzenli bir gardırop sahibi olabilmek için öncelikle kıyafet askısı kullanımının önemi göz ardı edilmemeli. Elbiselerin derli toplu ve kırışmadan kullanıma hazır bir biçimde kalabilmesi için dolap askısı olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Ayrıca kıyafetlerin tek bir askıya üst üste konmaması da oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Tercih edilecek olan askının kıyafete uygun olması da dolap içinde şık bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır. Bir ceket askısı kalın detaylara sahip olduğu için gömlek ya da bluz asmak için tercih edilmemelidir.

Elbise Askısı Modelleri Nelerdir?

Kullanılacak amaç doğrultusunda alınması gereken dolap içi askılık modelleri hem dolapların düzenli kalmasını hem de kıyafetlerin ütüsünün bozulmamasını sağlıyor. Ayrıca askı çeşitleri yapıldıkları malzemeye göre plastik ve metal olarak da çeşitlilik de gösteriyor.

Kadife askı modelleri genellikle kaban ya da ceket gibi dış kıyafetler için kullanılıyor. Sık sık iş seyahatlerinde bulunanlar ya da yanında yedek kıyafet taşımak isteyenler için ise katlandığında çanta özelliğine kavuşan şık askı modelleri de ürün grubu içerisinde yer alıyor.

Elbise Askı Çeşitlerinde Fiyat

Dolap askısı modellerinde fiyat farklılıkları daha çok ürünün yapıldığı malzemeden ebatlarına kadar pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra elbise askısı modellerinin tekli ya da toplu fiyatları arasında farklılık bulunmaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT