Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Uygulama Malzemeleri


Ev Tekstili ve Dekorasyonu ana başlığı altında bulunan "Duvar Kağıtları" menüsünden ulaşabileceğiniz "Uygulama Malzemeleri" bölümünde duvar kağıdı uygulamaları sırasında ihtiyacınız olacak tüm araç ve gereçleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. ABS Alçı, Agromak, Burawall, Chef, Halley, Henkel, Mastercare, Modacar, Modelux, Polisan ve Üstün Boya gibi seçkin markaların yanı sıra Tekzen'in kendi markasına ait ürünleri de bu kategoride bulabilirsiniz.


Tutkal fırçasından yapıştırıcıya, naylan örtüden temizlik spatulasına ihtiyacınız olan tüm ürünler bu kategoride sizler için yer alıyor. İhtiyacınıza yönelik olarak tercih edebileceğiniz bu uygulama malzemeleri içinden 125 gram, 250 gram, 500 gram hatta 5kg gibi farklı gramajlarda yapıştırıcılardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Yapıştırıcıyı kullanmak için gerekli olan fırça çeşitlerinden de size en uygun olanı satın alabilirsiniz. Böylece farklı duvar kağıdı uygulama teknikleri için çeşitli ürünlerden yararlanabilirsiniz.


Benzer şekilde tutkalın karıştırılması için gerekli geniş hacimli bir kap ihtiyacınıza yönelik olarak da bu reyonda bulunan kilitli kova modellerini inceleyebilirsiniz. Yapıştırma işleminden önce mevcut kaplamanın temizlenmesi için temizlik spatulası, duvar kağıdı kazıyıcı gibi ürünlerden faydalanabilirsiniz. Tüm bu işlemler sırasında mevcut eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için üzerlerine örtmeniz gereken naylon örtüye de uygulama malzemeleri reyonundan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Kullanımı kolay, pratik, hafif ve geri dönüşümlü naylon örtü sayesinde yaklaşık olarak 10 metrekarelik bir alan içine yerleştireceğiniz eşyalarınızı tadilat süresince örterek koruyabilirsiniz. Tekzen kalitesi ve farkı ile sizlere sunulan tüm araç ve gereçler sayesinde artık iç mekan duvarlarınızda birbirinden çeşitli kağıt modelleri ile dilediğiniz uygulamayı yapabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT