Toplam 588 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Nevresim Takımları Tek Kişilik


Tek Kişilik Nevresim Takımı Modelleri

Yatak odaları ve çocuk odalarını şenlendiren tek kişilik nevresim takımı modelleri, Tekzen farkıyla kullanıcılarla buluşuyor. Onlarca farklı desen, renk ve tasarıma sahip tek kişilik nevresim takım modellerini satın almak için en doğru adrestesiniz.

Tek Kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri

Yatak odası tekstilinin vazgeçilmez parçalarından tek kişilik nevresim takımları, ortalama olarak birbirine yakın ölçülerde piyasaya sürülse de markalar arasında küçük farklılıklar görülebilir. Tek kişilik nevresim takımı ölçüleri genel olarak nevresim için 160x220 cm, yastık için 50x70, çarşaf için ise 160x240 cm olarak verilebilir.

Nevresim takımı seçerken emin olmak istiyorsanız öncelikle yatağınızın boyutlarını ölçebilirsiniz. Yatağınız için en uygun nevresim takımı modelleri hakkındaki tüm bilgileri, ürün sayfasındaki ürün bilgileri bölümünden edinebilir ve uygun boyutları seçebilirsiniz.

Nevresim Nasıl Katlanır?

Nevresim takımları katlanırken öncelik genellikle muntazam bir görünüme sahip olma ve minimum yer kaplama özellikleridir. Tek kişilik nevresim takımı modelleri çift kişilik modellere kıyasla daha küçük olduğu için katlama işlemi de nispeten kolaydır. Katlama işlemi saklama alanının büyüklüğüne ve kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Öncelikle lastikli çarşaf kullanıyorsanız, lastik kısmını ortaya alarak dikdörtgen bir görünüm elde edebilir ve istediğiniz ölçüde katlayabilirsiniz. Düzenli bir görünüm için nevresimi, çarşafı ve yastıklardan birini istediğiniz şekilde katlayıp diğer bir yastık kılıfının içerisinde uygun şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Nevresim Nasıl Geçirilir?

Nevresim katlamak kadar kılıfları geçirmek de pek çok farklı yöntemle yapılabilmektedir. Bu aşamada genellikle zorlanılan bölüm ebatlardan dolayı yorgan kılıfını geçirmektir fakat tek kişilik nevresim takımlarında tüm işlemler birkaç dakika içerisinde kolaylıkla tamamlanabilmektedir.

Nevresim takımı kılıflarını ters çevirin ve iç kısmına elinizi sokup uçlarda tutun. Yastık ve yorganın uçlarını kılıfın uçlarıyla denk gelecek şekilde tutun ve ardından silkeleyerek ya da elinizle hareket ettirerek kılıfın elinizden yorgana ve yastığa geçmesini sağlayın. Bu yöntem haricinde pek çok kişisel metot olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Odaya Uygun Nevresim Takımı Nasıl Seçilir?

Nevresim takımı tek kişilik modellerde onlarca farklı model ve marka bulunmaktadır. Odanıza uygun bir nevresim takımı belirlemek istiyorsanız, öncelikle odanızın tarzını ve kullanacak kişiyi düşünmelisiniz. Renk seçimlerini odaya uygun yapmak da tasarım açısından risksiz bir seçim olacaktır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT