Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Çocuk Dünyası


İlginizi çekecek birçok farklı tarz ve modelde dekoratif ürünleri listeleyebileceğiniz ev tekstili & dekorasyonu kategorisinin altında yer alan dekoratif yastıklar bölümü, her çeşit zevke uygun renk ve modelleri barınıdırmasıyla sizlerin beğenisine sunuluyor. Birçok motif ve desen arasından özgürce seçim yapmanıza olanak sağlayan bu bölümde evinize en uygun dekoratif yastıkları görebilir ve içlerinden size en uygun olan yastığı seçebilirsiniz.


Çocuk dünyası bölümü altında yer alan çocuk yastıkları ve kırlentleri, aynı zamanda sizleri çocukların dünyasına masalsı bir yolculuğa çıkarıyor. Rengârenk ve sevimli bu dekoratif yastıklar ile çocukların görsel dünyası zenginleşirken onların odaları da masalsı bir dekorasyona dönüşüyor.


Dekoratif yastıklar üzerinde Disney’in birbirinden sevimli ve haylaz karakterlerini bulabileceğiniz gibi renkli çizgilerle karakterize edilmiş baykuş, uğur böceği, minik fil gibi hayvanların yer aldığı, birçok farklı motife sahip olan yastıkları da bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan filtreleme özelliklerini kullanarak çocuklarınızla birlikte büyüyecek olan ve yıllarca ona eşlik edecek olan o özel yastığı anında satın alabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızın ilgisini bir hayli çekecek olan baykuş ve ev şekilli yastıklara da göz atabilir, çocuklarınızın odasını renk cümbüşüne çevirebilirsiniz.


Ev tekstili & dekorasyonu kategorisinde yer alan dekoratif yastıklar bölümünde birçok farklı yaştan çocuğa ve yetişkine hitap eden ürünler de bulabilir, çocuk dünyası bölümünde beğendiğiniz dekoratif yastıklarla bu yastıkları kombine yapabilirsiniz. Aynı zamanda yaptığınız bu kombineleri aynı anda sipariş verebilirsiniz. The Mia, Taç, Evsimo, Minar gibi markaları bulabileceğiniz çocuk dünyası bölümünde ürünlerin detaylarını inceleyebilir, Tekzen güvencesi ve kalitesi ile satın alma işlemlerinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz.  

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT