Toplam 113 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Alez & Yatak Koruyucular


Yatak odası tekstili ürünlerinden olan yatak koruyucuları alez & yatak koruyucular kategorisinde bulabilirsiniz. Tek kişilik ve çift kişilik alez modelleri arasında nefes alabilir yüzeyi ve sıvı geçirmez polyester iç yapısı olan ve havlu kumaşı ile ideal bir kullanım sunan ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

Tek kişilik modeller arasında %80 pamuklu kumaştan üretilen ve antibakteriyel yüzeye sahip ürünleri çocuklarınızın yataklarında kullanabilirsiniz. Pamuklu ve havlulu yüzeyi ile teri emen ve sağlıklı kullanım sunan alez çeşitleri arasından bebek yataklarına uygun ürünleri de inceleyebilirsiniz. Lastikli bantları sayesinde yataktan kaymayan ve hareket halinde çocuklarınız için ideal bir kullanım sunan ürünlerin ölçülerini detaylıca inceleyerek doğru ölçülerde ürünü satın alabilirsiniz. Yetişkinlere yönelik tek kişilik yatak ürünlerde ise yumuşak yüzeye sahip alezleri tercih ederek rahat bir uyku çekebilirsiniz.

 

Çift kişilik yatak koruyucularında yer aldığı alez & yatak koruyucular kategorisinde küçük kapitone işlemeli ve lastikli ürünler ile yatağınızı temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kapitone desenli ürünler arasında tek kişilik ürünleri de inceleyebilirsiniz. Geniş kenarları sayesinde yatağınızın köşe kısımlarını da koruyan alezleri makinede yıkayabilirsiniz. Özellikle yüksek sıcaklığa dayanıklı kumaşlardan üretilen yatak koruyucuları hijyenik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kolay temizlenme özelliğinin yanında antibakteriyel özelliği ile mantar oluşumunu engelleyen ürünleri güvenle kullanabilirsiniz.

 

Yatak koruyucuları dışında yastık alezleri de kategoride bulunur. 50x70 cm ebatlarında yastık koruyucular ile ter lekesi gibi lekelerden yastıklarınızı koruyabilirsiniz. Tekzen güvencesi ile satın alabileceğiniz alez & yatak koruyucular kategorisindeki ürünleri Gold Case, Baysal, Mole, Dophıa ve Taç gibi markalardan temin edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT