Toplam 22 üründen, 1-22 arası gösteriliyor.

Ev dekorasyon altında yer alan bu kategoride, içerisinde giyecek, yastık, yorgan, battaniye gibi eşyaları taşımakta ve saklamakta kullanabileceğiniz hurç çeşitlerini bulabilirsiniz. Sandık tipi, çorap, mini veya mega boy, iskeletli, seyahat seti gibi birbirinden farklı çeşitlere Tekzen kalitesi ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

 

Magic Saver Bag, Bosphorus, Prado, Evs Tekstil ve Tekzen gibi güvenilir ve kaliteli markalar arasından ihtiyacınıza ve bütçenize göre farklı hurç modellerini seçebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Farklı desenler arasından seçebileceğiniz sandık tipi hurç, fazla eşyalarınızı fonksiyonel bir şekilde ortadan kaldırmanıza, temiz bir şekilde saklamanıza ve taşımanıza imkan sağlıyor. Eşyalarınızın fazlalığına ve sayısına göre mini veya mega boy tercih edebilir, evinizde alandan tasarruf edebilirsiniz.

 

Son derece hijyenik malzemelerden üretilen hurç ile giysilerinizi ve diğer eşyalarınızı uzun süre güvenle saklayabilirsiniz. Aynı şekilde iskeletli modeller ise eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir kutu şeklinde tasarlanmıştır. Yanlarında yer alan kulpları sayesinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Sert ve dayanıklı malzemeden üretildiği için oyuncak ve diğer eşyalarınızı da güvenle saklayabilirsiniz. Seyahat seti olarak üretilen hurçlar ile eşyalarınızı güvenle taşıyabilir, iki katlı fermuarı ve güvenli emniyet sistemiyle uzun yıllar güvenle saklayabilirsiniz.

 

Evinizdeki fazla kıyafet, yastık, yorgan, battaniye ve eşyaların oluşturduğu dağınık ve düzensiz görüntüyü hurçlar sayesinde önleyebilirsiniz. Farklı desenlerden zevkinize uygun modellere kolaylıkla ulaşabilir, hurç fiyatlarını inceleyebilir ve evinizin dekorasyonuna uyum sağlayan modelleri seçebilirsiniz. Hava alan kumaş, rutubet önleyici kumaş, taşıma kulbu ve güvenli emniyet sistemi gibi özelliklere sahip ürünler ile evinize kaliteli ve fonksiyonel çözümler getirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT