Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Hurç Modelleri

Hurç; sağlam yelken bezinden yapılan eşyaların korumasını sağlan ev tekstili ürünlerdir. Hurçlar giyecek, yiyecekleri veya çeyizlik ürünleri saklamak için kullanılır. Ayrıca bazı hurç modelleri halı, yolluk gibi ürünleri muhafaza etmek için de kullanılır. Hurç çeşitleri kare, dikdörtgen tarzında olabilir.

Saklama alanlarını genişletmek ve düzenleme yapmak

Ev düzenleyicilerin başında geniş kullanım alanlarına sahip olan hurç çeşitleri gelir. Hurç modelleri sonbahar veya ilkbahar aylarında kışlık veya yazlık kıyafet ayrımı yapılırken yanı başınızda eksik olmayan parçaların başında gelir. Hurçlar farklı boyutlarda üretilmiştir. Küçük hurçları çoraplar için veya çekmece içlerine uygun boyutta olanları çekmece içlerinde kullanabilirsiniz.

Tekzen.com sanal market uygulamasında bütün hurç modellerini görebilirsiniz. Halı hurçları 6 m2, yolluk veya 4 m2 kadar olan halılarınız koruyabilirsiniz. Tekzen.com.tr üzerinden alacağınız halı hurçların uç kısımları şeffaf olarak tasarlanmıştır. Bunun sayesinde ise halıyı tamamıyla açmadan içindeki halıyı görmenize olanak sağlar.

Hurç Nasıl Katlanır?

Hurçların yapım aşamasında kesinlikle iğne iplik kullanılmaz. Ultrason dikiş yöntemi kullanılarak dikilir. Hurçların içi elyaf ile kaplanmıştır. Rahatlıkla hurç çeşitleri ihtiyacınız olmadığında katlayıp kaldırabilirsiniz. Hurçları yıkama işlemi sırasında 30 derece yıkabilirsiniz. Kuru temizleme yapılmaz. Çamaşır suyu veya ağartıcı kullanılmaz. Tek kullanımlık değildir. Temiz kullanıldığı sürece defalarca kullanılır.

Hurçlar eşyaların derli toplu görünmesini sağlar. Tekzen.com.tr'de bulunan hurç modelleri hava geçirme özelliğine sahiptir. Hurçların içine temiz eşyaları koyduğunuzda herhangi bir koku oluşmaz. Ancak isteğinize göre kuru sabunu rendeleyip veya küçük parçalara ayırıp hurçların içine koyabilirsiniz.

Hurç Nasıl Süslenir?

Hurç modelleri kullanılacağı alan ve kullanım yerlerine göre değişik ölçülerde seçilmelidir. Belirlenen ölçülere dikiş payı ve kapama payları eklenerek ölçü tespiti yapılır. Kapama payları kullanılan kapama malzemesine göre değişiklik gösterir.

Tekzen.com da sandık tipi hurçlar desenli özel ve şık bir kumaşla üretilmiştir. Bu tür desenli kumaşları süslemenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Süslenmeye uygun olan hurçları etamin, küçük boncuklarla veya fırfırlı kumaşlarla kendinizde süsleyebilirsiniz. Hurçların iç kısımları elyaf yapısı sayesinde rahatlıkla dikebilir veya yapıştırabilirsiniz.

Yorgan hurcu niçin kullanılır?

Kış aylarının vazgeçilmezi olan yorganlar yaz aylarında geniş yer kaplamalarından dolayı tercih edilmez. Ancak Tekzen.com.tr üzerinden alacağınız yorgan hurcu sayesinde yorganlarınızı koyup güvenle saklayabilirsiniz. Kategoride yer alan yorgan hurçları yorganlarda sararma veya renk değişimlerinden neden olmaz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT