Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

En İyi Yapışkan Folyo Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Ev ya da iş yerlerinin görünümünü değiştirmek için farklı ürünler kullanılmaktadır. Aynı görüntüden sıkılıp, ufak değişiklikler yapmak istediğinizde yapışkan folyolardan yardım alabilirsiniz. Yapışkan folyo modelleri, farklı desen ve renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Kendinden yapışkanlığı özelliği ile, çeşitli eşyalarınızın dışını kaplayarak farklı bir görüntü kazandırabilirsiniz. Özellikle evcil hayvan ve küçük çocuk bulunan evlerde eşyalar normale oranla daha çabuk deformasyona uğrayabilir. Yeni mobilyalar almak masraflı olabilir. Bu gibi durumlar için oldukça pratik ve hesaplı bir çözümdür. Tekzen yapışkan folyo modelleri ile deforme olmuş mobilya ve daha pek çok eşyanızın yepyeni gözükmesini sağlayabilirsiniz. Su lekesi tutmayan, ısı ve nemden etkilenmeyen yapışkan folyo modelleri mutfak ve banyolarda rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle duşa kabinlerde sık sık tercih edilmektedir. Yapışkan folyoları dilediğiniz zaman kapladığınız yüzeyden çıkarabilirsiniz. Yapışkan yapısı eşyalarınıza zarar vermeyecektir. Folyoyu değiştirmek ya da çıkarmak istediğinizde bir ucundan başlayıp yavaş hareketlerle folyoyu sökebilirsiniz. Yapışkan folyo fiyatları üründen ürüne değişkenlik göstermektedir.

Yapışkanlı Folyolar ile Mobilyalarınızı Yenileyin

Tekzen, ev tekstili ve dekorasyonu kategorisinde oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dekorasyon kategorisinde yapışkanlı folyolar öne çıkan ürünlerdendir. Ahşap, taş ya da mermer görünümlü modeller dikkat çekmektedir. Ayrıca düz renk modeller de oldukça fazla tercih edilmektedir. Desen ya da renk tercihi yaparken, ortamın dekorasyonuna ve diğer eşyalara uyum sağlayıp sağlamadığına dikkat edebilirsiniz. Bir mobilya kaplayacaksanız, yine mobilya görünümlü ya da düz renkte yapışkan folyolardan kullanabilirsiniz. En sık kullanılan alanlardan biri mutfak dolaplarıdır. Mutfağınızdaki görüntüden sıkıldığınızda, tüm mobilyaları baştan başa değişmek oldukça maliyetli olacaktır. Bunun yerine zevkinize uygun, modern tasarımlı bir modelde yapışkan folyo kullanarak mutfağınıza yenilenmiş, bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Banyolarda bulunan ahşap dolaplar, banyodaki nemden ve sudan etkilenebilir. Dolabın dışında kabartılar ve döküntüler oluşmasını önlemek ya da oluşanları kapatmak adına yapışkan folyolardan yardım alabilirsiniz. Yapışkan folyo ile eşyalarınızı kaplamak oldukça basit bir işlemdir. Dikkat etmeniz gereken tek nokta folyoyu yapıştırırken hava kabarcığı oluşmamasıdır. Bu sayede daha pürüzsüz bir yüzey oluşturabilirsiniz. Bunun oluşmasını engellemek için ürünü tümden yapıştırmak yerine, mobilyanın bir tarafından başlayarak ve yapışan kağıdını parça parça açarak ilerleyebilirsiniz. Yapıştırdığınız bölümlerin üzerinden bir cetvel ya da kart gibi düz bir cisimle geçerek yüzeyi pürüzsüz hale getirebilirsiniz.

Çok Amaçlı Kullanım İmkanı Sunan Yapışkanlı Folyo Modelleri

Yapışkan folyolar, son derece işlevsel ürünlerdir ve kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Öncelikle kendinden yapışkanlı olması sayesinde bir eşyayı kaplarken ekstra olarak tutkal ya da yapıştırıcı gibi detaylarla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Bu tarz yapıştırıcılar kimi zaman eşyalara zarar verebilir. Ancak kendi yapışkan yüzeyi sayesinde eşyanız ve mobilyanız zarar görmez. Oldukça sağlam bir şekilde üretilmektedir ve kullanıcıya uzun yıllar deforme olmadan kullanım imkanı sunar. Bunun dışında pek çok model ısıya, suya ve neme karşı dayanıklıdır. Bu fonksiyonu ile özellikle mutfak ve banyolarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Ayrıca ürünlerin renk ve desenlerinde solma ve soyulma gibi sorunlar yaşanmaz. Ürün çeşitliliği sayesinde her ortama, zevke ve mobilyaya uygun seçenek bulmak mümkündür. Uygun fiyatları ile deforme olmuş eşyalarınızı büyük masraflar yapmadan, oldukça pratik bir şekilde yenileyebilirsiniz. Bunun yanı sıra silinebilir özelliği ile temizliği son derece kolay bir şekilde yapılabilir. Tekzen Home Lite Yapışkanlı Folyo tüm yüzeylere uygulanabilir. Pek çok farklı yönden avantaj sağlayan yapışkan folyolar, günümüzde her ortamda yaygın şekilde kullanılmaktadır. Çeşit çeşit yapışkan folyo modeline ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Her Zevke Uygun Duvar Kağıtları

Ev dekorasyonunda büyük yenilikler yapılmasına olanak tanıyan duvar kağıdı modelleri, evinizin ya da ofisinizin havasını tamamen değiştirmenize yardımcı olur. Günümüzde aklınıza gelebilecek her türlü renkte, modelde, desende duvar kağıdı seçeneği bulmak mümkündür. Kullanım alanları arttıkça model çeşitliliği de aynı oranda artmaktadır. İş yerlerinde, evlerde, otel ve kafeler dahil olmak üzere her mekanda duvar kağıtları tercih edilmektedir. Duvar kağıtları, mekanda modern bir görüntü için tek bir duvara da uygulanabilir. Aynı şekilde ortamdaki tüm duvarları da duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz. Bu tamamen kullanıcının tercihine ve zevkine kalmıştır. Desenli duvar kağıdı modelleri, özellikle sade bir şekilde döşenmiş ortamlara hareketlilik katmak için kullanılabilir. Duvar kağıtlarının vinil ve kağıt gibi farklı türleri bulunmaktadır. Kullanımı ve uygulaması son derece kolay olan vinil duvar kağıtları en sık tercih edilen modellerdendir. PVC’den üretilen vinil duvar kağıtları hem kolayca temizlenebilir özelliğe sahiptir hem de güneş ışığına karşı dayanıklıdır. Bu tarz duvar kağıtlarını ıslak bir bezle kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca değiştirmek istediğinizde birkaç hamlede kolayca sökebilirsiniz. Kağıttan üretilen duvar kağıtları ses izolasyonunu arttırmaya yardımcı olur. Vinil modellerin aksine ıslak bezle değil nemli bezle silinmesi tavsiye edilir.

Farklı Tasarımları ile Öne Çıkan Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı tercihi yaparken hem kalitesi hem de modeli önemlidir. Tekzen Taş Desenli Duvar Kağıdı SF2255 en sık tercih edilen modellerden biridir. Taş desenli görünümü ile ortama oldukça modern bir hava katmaktadır. Çizgili duvar kağıdı modelleri özellikle son yıllarda daha popüler hale gelmiştir. Gri, siyah ve beyaz gibi temel renklerde modeller minimal bir şıklık yaratmaktadır. Evinizde ya da ofisinizde bir konsept yaratmak adına yalnızca tek bir duvara çizgili duvar kağıdı yapıştırabilirsiniz. 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri de farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Klasik duvar kağıtlarının aksine daha gerçekçi bir görüntü ile tasarlanmaktadır. Özellikle taş desenli, ahşap ya da tuğla görünümlü duvar kağıtlarında oldukça gerçekçi bir görüntü sunmaktadır. Bunların yanı sıra farklı konseptlerde, geometrik şekil ya da gökyüzü manzarası gibi seçeneklere de göz atabilirsiniz. Ortamın konseptine derinlik katmakta, parlak ve canlı renkleri ile kaliteli durmaktadır. Duvar kağıdınızı yapıştırmadan önce, uygulayacağınız duvarın boyutuna uygun olduğundan emin olmalısınız. Duvarın genişliğine göre 2 ya da 3 parça şeklinde uygulanabilir.

Uygulaması Kolay Duvar Kağıdı Seçenekleri

Duvar kağıdını, duvara yapıştırmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bu etapta duvar kağıdı uygulama malzemeleri işlerinizi oldukça kolay hale getirecektir. Bu yardımcı ekipmanlar hem uygulamanın daha kolay yapılmasını hem de daha sağlam olmasını sağlar. Kendinden yapışkanlı duvar kağıtlarının yanı sıra, tutkalı uygulama esnasında sürülen seçenekler de bulunmaktadır. Bu duvar kağıtlarını yapıştırmadan önce kendi özel tutkalını uygulamanız gerekir. Eğer hali hazırda olan bir duvar kağıdını sökecekseniz duvar kağıdı kazıyıcıdan yardım alabilirsiniz. Duvar kağıtlarını ya da yapışkanlı folyoları yapıştırırken zaman zaman hava kabarcığı oluşabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için hava alma fırçası kullanabilirsiniz. Çocuk odası duvar kağıdı modelleri arasından çocuğunuzun seveceği seçenekleri bulabilirsiniz. Çocuk odaları için tasarlanan modellerin silinebilir özellikte olması önemlidir. Ayrıca bu modeller çocuğunuzun sağlığını tehdit etmeyecek materyaller kullanılarak üretilmektedir. Birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlara sahip pek çok model bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun aradığınız duvar kağıdı ve yapışkanlı folyo seçeneklerini en avantajlı fiyatlarla Tekzen’de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT