Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Çarşaflar Tek Kişilik


Yatak odası tekstili deyince akıllara gelen ilk ürünler, kuşkusuz ki çarşaflar ve nevresim takımlarıdır. Yorganlar ve pikelerle uyumlu olarak seçilen çarşaflar, gerek hijyen, gerekse estetik anlamda evlerin en önemli ihtiyaçları arasında yer alır. Çift kişilik çarşaf takımları yanısıra tek kişilik çarşaflar da evlerde oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Genç odasında çarşaflar tek kişilik seçildiği gibi, gelen misafirler için de bu ürünler oldukça işlevsel olarak kullanılır.

 

Tekzen markası yanısıra Gold Case gibi değişik markaların çarşaflar tek kişilik kategorisinde farklı tasarım ve renklerde ürünleri yer almaktadır. Dilediğiniz rengi ve ürünü bu çeşitler arasından kolaylıkla seçebilirsiniz.

 

Lastiksiz çarşaflar tek kişilik olduklarında, genellikle 160 x 240 cm. standart ölçülerindedir. Tek kişilik standart yatakları tamamen örtebilen bu çarşaflar, istenirse yatağın içine yerleştirilerek, istenirse dışarıya sarkıtılarak dekoratif bir görüntüyle kullanılabilinir.

 

Tek kişilik lastikli çarşaflar da bu kategoride yer alan ürünler arasındadır. Genellikle %100 pamuklu penye örgüden üretilen bu ürünler, kenarlarındaki lastikler sayesinde yatağa pratik bir şekilde geçirilirler. Bu sayede kolayca kullanılabilirler. İstenirse bu model çarşaf tek kişilik yatağa geçirildikten sonra, üzerine dekoratif başka bir çarşaf da kullanılabilir. Bu sayede yatağın kirlenmesi önlenmiş olunur.

 

Çarşaflar tek kişilik boyutlarıyla istenirse kanepe üzerlerinde veya ranza üzerlerinde de kolaylıkla kullanılabilir. Soft renklerin yanısıra canlı renklerin de yer aldığı katalog seçenekleri arasından, kullanacağınız odanın dekorasyonuna en uygun rengi tercih edebilirsiniz.

 

Tekzen güvencesi ile Mary Case, Gold Case gibi markalardan seçeceğiniz çarşafları hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilir, misafirleriniz veya genç odaları için ev tekstili ihtiyacınızı bu sayede giderebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT