Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

En Sağlam Korniş Çeşitleri Tekzen’de!

Yaşam alanlarına şık bir görünüm kazandıran perdelerin kullanımı ve duruşu açısından önem arz eden korniş çeşitleri, hem işlevsel hem de dekoratif bir role sahiptir. Perdelerin taşınmasını ve sorunsuz bir şekilde açılıp kapanmasını sağlayan korniş modelleri, en sağlam çeşitleri ile Tekzen’de sizleri bekler. Fon, kapı, "tül perdeler" ve diğer perde çeşitlerinin kullanımı için gerekli olan bu ürünleri hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Korniş Çeşitleri

Perde takma aparatı ile kullanıma uygun olan korniş ürünleri, her ihtiyaca uygun çeşitleriyle gözler önüne serilir. Oryantal korniş çeşitleri, düz korniş modellerinin dönemediği açılı ve köşeli alanlarda kullanılan bir seçenek olarak karşında çıkar. Esnek bir kullanım alanı sunan oryantal kornişlerin yanı sıra "rustikler" ahşap renk tonlarıyla otantik tarza sahip dekorasyonları tamamlayan bir seçenek olur. Özellikle "fon perde" modelleri için ideal bir seçenek olan kartonpiyerli kornişler ise ön plana çıkan bir diğer çeşittir. Korniş plakasının istenmeyen görünümünü ortadan kaldıran kartonpiyerli korniş çeşitleri, farklı renk tonlarıyla beğenilerinizi kazanır.

Korniş Ne İşe Yarar?

Farklı çeşitleri ile her isteğe ve ihtiyaca uyum sağlayan kornişlerin ne işe yaradığı merak konusu olur. Perdelerin tek bir yüzeyde toplanmasını sağlayan korniş ürünleri, pencere önünde güvenli bir şekilde perde kullanımı için mutlaka gereklidir. Özel tasarımı sayesinde perdelerin istenildiği gibi hareket ettirilmesini sağlayan bu ürünler; kumaş, fon, "kapı perdeleri" ve diğer perde çeşitleri ile uyumlu modellere sahiptir. Bu ürünlerin işlevsel özelliklerinin yanı sıra yaşam alanlarına dekoratif olarak da katkı sağladığı bilinir. Perdelerin ve pencere önünün daha estetik görünmesine yardımcı olan kornişler, her evin olmazsa olmazları arasında yer almayı başarır.

Kalitesiyle Göz Dolduran Korniş Modelleri

Kullanışlı tasarımları ve yüksek kalitesiyle göz dolduran korniş modellerini geniş ürün yelpazesi içerisinde incelemeniz mümkündür. "Linadora 6934 Süper 3'Lü Korniş 350 Cm" modeli, üçlü perde takmaya uygun tasarımıyla dikkat çeker. PVC materyalden üretilen bu modelin boyutu geniş odalar için idealdir. "Linadora 6984 2'Li Ek Korniş Aparatı 2 Adet" ürünü ise ikili perde takmak için uygun olan bir yardımcıdır. İki adet ray eki sayesinde perde takmanızı kolaylaştırır. Korniş modellerine göz attıktan sonra zevkinize hitap eden perdeleri bulmak için stor, fon, "zebra perdeler" ve diğer modelleri inceleyebilirsiniz.

Korniş Seçimi Nasıl Yapılır?

Ev dekorasyonunuz için "ahşap jaluzi"mi yoksa zebra perdeler mi tercih edeceğiniz kadar korniş seçimi de önemli bir yer teşkil eder. Perdelerin ve odanın genel görünümü ile uyum sağlayacak korniş modellerine yönelmeniz tavsiye edilir. Ev dekorasyonunda bütüncül bir görünüm yakalamanızı sağlayan bu ürünlerin seçiminde ölçülere de mutlaka dikkat edilmelidir. Korniş ebatlarının pencere önü ile aynı olması, perde ölçüleri ve duvar dönüşleri önemli detaylar arasında yer alır. Dilerseniz pervazlı korniş modellerini seçerek istenmeyen görüntüleri ortadan kaldırabilirsiniz. Bu noktaları göz önünde bulundurarak sorunsuz bir deneyim yaşayacağınız korniş modelini kolayca seçebilirsiniz.

Aradığınız Korniş Modelleri İçin Doğru Adres!

Odalara derinlik kazandıran kornişler; ahşap, PVC, alüminyum, kartonpiyer gibi farklı materyal seçenekleri ile her ihtiyaca hitap eder. Özel tasarımları sayesinde pratik bir kullanımı beraberinde getiren bu ürünler, zengin model yelpazesiyle kullanıcıların beğenisini kazanır. "stor perde" , "bambu perde" ve diğer perde çeşitlerine kolayca sahip olabileceğiniz Tekzen’de aradığınız korniş modellerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun korniş fiyatları ve kaliteli bir deneyim için doğru adres Tekzen’i ziyaret edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT