Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

Puf minder kategorisinde bulunan minderler, rahatlığı ve pratik kullanımı ile öne çıkıyor. Renkli tasarımları ile genç odalarında, salonlarda ve balkon gibi evin farklı yerlerinde kullanılan puf minder çeşitleri arasında armut şeklinde modeller, taraftar koltukları, yer minderleri ve baskılı minder çeşitleri yer alıyor.

 

Puf armut koltuklar arasında canlı renklere sahip, kapalı ve açık alanlarda kullanıma uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Su geçirmeyen kumaş özelliğine sahip minderleri havuz başında veya bahçede kullanabilirsiniz. Oldukça hafif bir tasarıma sahip olan puf minderleri tek başınıza taşıyabilir, yerlerini değiştirebilirsiniz. armut puflar dışında hem yatmaya hem de oturmaya uygun yapısı ile dikkat çeken pigro minderlere de ulaşabilirsiniz.

 

Puf minderler arasında katlanır ürün çeşitleri de yer alıyor. Açıldığında yatak olan, katlandığında ise tekli koltuk olan puf minder yatak bahçede, evde rahat bir kullanım sunuyor. Katlanır koltuklar arasında iç mekanlara uygun ürünleri çocuk odalarında kullanabilirsiniz. Yer minderleri arasında ise 70x70 veya 100x100 ebatlarında ürünler bulunuyor. Şilte minderlerde ise arkalı önlü düğmeli ürünler iç mekanlara şıklık katıyor. Sandalye minderi çeşitlerine de ulaşacağınız bu kategoride bağcıklı ürünler arasından uygun ebatlara sahip ürünü seçebilirsiniz.

 

Koltuk ve minderler dışında küp ve yuvarlak modeller farklı renklerde sizlere sunuluyor. İpekli kafide kumaştan üretilen püsküllü ve taşlı ürünler yatak odasında uygun bir kullanım sunuyor. Minderim, Irıs Home Art, Tekzen, Sundesire gibi markalardan temin edeceğiniz  puf minder modelleri ve fiyatlarını inceleyebilir, uygun ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT