Toplam 109 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Dekoratif Kutular


Ev dekorasyon objeleri; şık mobilyaları, mutfak ve banyoları güzelleştiren ve farklılaştıran ayrıntıları ifade eder. Yaşam alanlarına anlam katan dekorasyon objelerinden biri olan dekoratif kutular, fonksiyonel kullanımları ile öne çıkarken, ev düzenleme konusunda yardımcı ürünler arasında yer alır. Dağınık bir görünüme sebep olan eşyalar dekoratif eşya kutuları içerisinde daha rahat muhafaza edilirken, evin görünümüne şık bir hava katar.


Dekoratif kutular ve sepetler evlerde dağınıklığı önlemeye yardımcı olurken, şık ve tasarımları ve her zevke hitap edecek renk ve modelleriyle dekorasyonu tamamlar. Bunun yanında, bu kutularla saklanan eşyalar, derli toplu duracağından evlerde yer tasarrufu sağlar. Çeşitli kullanım ihtiyaçlarına uygun yapı ve boyutlarıyla dekoratif kutu çeşitleri, banyo, mutfak, yatak odası gibi evlerin hemen hemen her bölümünde kullanılmaya uygundur. Çeşit çeşit renk ve desende sunulan dekoratif kutu modelleri odanızın görünümü rahatlatırken, kişisel tarzınızı yaşadığınız mekânlara yansıtmanıza da olanak tanır.


Metal, ahşap, karton, plastik gibi farklı malzemelerden üretilen kutular, kullanım açısından çay, kahve, takı, kıyafet, kitap, fotoğraf gibi pek çok ürünü düzenlemeye yardımcı olurken, artık kullanmadığınız fakat atmak istemediğiniz eşyalarınız için de kullanışlı bir saklama olanağı sağlar. Oturma odası ve yatak odasında dekoratif ahşap kutular ve karton modeller tercih edilirken, metal ve plastik modeller mutfak ve banyolar için saklama çözümleri sunuyor.

 

Evinizin ihtiyacı olan tüm dekorasyon ürünlerine Tekzen kalitesi ve güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Düzen ve şıklığı bir arada sunan dekoratif kutu fiyatları ve modellerine ulaşabilir, detaylı özelliklerini ev dekorasyon kategorisi altından inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve evinizin ihtiyacına en uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT