Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Sepetler


Mutfağınızın, banyonuzun ya da evinizin herhangi bir odasının dekorasyonu ile kolaylıkla uyum sağlayan sepetler, birbirinden farklı model ve tasarım ile sizleri bekliyor. Daha düzenli, tertipli ve göz alıcı yaşama alanları yaratmanızı amaçlayan farklı modelleri bir arada sunan kategori, aynı zamanda evinize yeni bir dokunuş yapmaya hazırlanıyor. Mutfağınızda yerden tasarruf etmenin yanı sıra görüntü kirliliğinin de önüne geçmeyi amaçlayan patates ve soğan sepeti modelleri, tarzınızı mutfak dekorasyonunuzla buluşturuyor.


Estetik detayların ve özel tasarımların bir araya getirildiği dekoratif sepetler, mekanınızın havasını değiştirmeyi amaçlıyor. Hasır sepetler ile evinizin doğallığını arttırırken aynı zamanda daha düzenli bir kullanım alanı elde edebilirsiniz. Göz alıcı görünümlerinin yanı sıra çok amaçlı kullanımları ile dikkat çeken hasır sepetler arasından size en uygun olanını seçebilir, diğer ev dekorasyon ürünleriniz ile kolaylıkla bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Gazete, dergi ya da film koleksiyonu gibi her evin oturma odasında bulunan ve çoğunlukla dağınık halde duran ürünlere dekoratif bir çözüm üretebilir, yer tasarrufu sağlayabilirsiniz.


Küçük araba ya da el arabası şeklinde tasarlanmış daha hareketli modelleri incelemenize imkan veren kategori, aynı zamanda çok amaçlı kullanımları ile öne çıkan kapaklı sepet setlerini de bir arada inceleme imkanı veriyor. Özellikle banyo ya da temizlik odalarında göze hitap eden bir görünüm yakalamanızı amaçlayan bu setler, deterjan, kirli kıyafetler ya da hijyen ürünlerinin düzenli olarak depolanmasını sağlıyor. Banyo dekorasyonunuz ile en uyumlu modelleri kategoride rahatlıkla inceleyebilir, tarzınızı en doğru şekilde yansıtabilirsiniz.


Diğer ev dekorasyonu ürünleriniz, aksesuarlarınız ya da mobilyalarınız ile kusursuz bir uyum yakalamanızı amaçlayan farklı sepet modellerini bir arada sunan kategoriyi, Tekzen kalitesi ve güvencesi ile inceleyebilirsiniz. Panali, Giz Home, Adore, Decotown, Tekzen Home, Bosphorus ya da Gizhome gibi birbirinden farklı markaların ürünlerini inceleyebilir, sizin için en uygun olanını satın almak için sepetinize ekleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT