Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Bambu Perdeler

Tekzen.com'un sizlere sunduğu koleksiyonda; şık, kaliteli ve kullanışlı hasır perde ve bambu stor perde çeşitleri bulabilirsiniz. Kullanıldığı odaya zarif bir hava katan stor perdelerin temizlenmesi, kullanımı ve istenildiğinde sökülüp yeni bir modelle değiştirilmesi oldukça rahat ve hızlıdır.

Bambu Stor Perde Kullanımı

Bambu stor perdeleri; iş yerleri, bürolar, ofisler ve evlerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Kurulumu kolayca yapılan jaluzi perdeler otomatik bloke özelliğine sahiptir. Bambu panjurlar üretildikleri özel malzemeleri sayesinde doğal ve çevreye duyarlıdır. Birbirinden farklı boyutlarda üretilmiş olan stor perdelerden kullanacağınız alana uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

Balkon, teras ve bahçe gibi ortamlarda da dış mekan bambu stor perdeleri konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Dış etkenlere karşı dayanıklı olan bu stor perdeler ışığı keserek sizleri güneşten korur. İstediğiniz oranda gölgeleme sağlar.

Bambu Stor Perde Kullanım Alanları

Güçlü mekanizması sayesinde açılıp kapanabilen ve kullanımı çok kolay olan stor perdeler kullandığınız alanda sizlere büyük konfor sağlar. Zen Home gibi markaları da bulabileceğiniz koleksiyonda kaliteli ve uzun ömürlü ahşap stor perdeler mevcuttur. Güneşlik ve tül perde olmak üzere 2 farklı perde almadan bir tek stor perde ile odanızın tüm ihtiyacını giderebilirsiniz.

Linadora gibi kaliteyi sizlerle buluşturan markaların üretime sunduğu bambu stor perdeler, farklı renklerde üretilerek her zevke hitap etmektedir. Stor perdelere içerisindeki apre denilen madde ile istenilen sertlik sağlanır ve perdenin boruya düzgün bir şekilde sarılarak yanlara çekme yapması önlenir.

Bambu Stor Perde Montajı Nasıl Yapılır?

Bambu stor perdenin montajı duvar, tavan ve doğrama üzerine yapılabilir. Montaj yapılacak zeminin montajdan önce incelenerek temizlenmesi ve montaja uygun olup olmadığı araştırılmalıdır. Eğer montaj yapılacak zeminde alçıpan gibi malzemeler bulunuyorsa, alçı içerisine uygun malzemeler eklendikten sonra montaj yapılmalıdır.

Jaluzi perdelerin montajı eğer zemin eğimli ise veya perde takılacak pencerede hareketli pencere camları kullanılmışsa, stor perdelerin kenar kısımları paslanmaz çubuk veya çelik tel kullanılarak yapılmalıdır. Montajdan sonra perdelerin açma kapama gibi fonksiyonları kontrol edilmeli ve doğru çalıştığından emin olunmalıdır.

Bambu Stor Perde Temizliği Nasıl Olmalı?

Hasır balkon perdesi kolay kir ve toz tutmadığı için temizliği çok rahattır. Stor perdenizi belirli aralıklarla nemli bir bez yardımıyla silebilirsiniz. Ayrıca perdenizi yerinden söküp düz bir zemine serdikten sonra ılık su, fırça ve uygun bir deterjan yardımıyla da temizliğini yapabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT