Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Koko Paspaslar


Misafirlerinizi ve sizi, kapıdan attığınız ilk adımda şıkça karşılayacak koko paspaslar paspaslar kategorisinin hemen altında yer alıyor. Kategoride kaliteli koko ipliğinin değişik renk ve desenlerle birleştirildiği birbirinden değişik ürünler yer alıyor. Modeller arasında, simetrik şekilli; uğur böceği, kelebek, çiçek nazar boncuğu gibi figürlerle donanmış; bambu ve örgü özelliğini taşıyan; ev, kaplumbağa biçiminde kesilmiş ürünler bulunuyor. Ayrıca "Hoş geldiniz" ifadesi taşıyan yahut da bir tarafında "Hoş geldiniz", bir tarafında "Güle Güle" yazan ve gülen surat emolojileri barındıran koko paspaslar, kapı önlerinizi canlandırmak için sizleri bekliyor. Bu şık ve anlamlı tasarımlara mekânlarınızda yer vererek, hoş bir izlenim uyandırabilirsiniz.


Ürünler, ham madde açısından oldukça kaliteli olduğundan, kullanım ömürleri de oldukça uzun olacaktır. Çünkü paspasların asıl görevi olan; toz, nem, çamur ve benzeri maddeleri emerek, yutarak mekân içerisine taşımama görevi; doğru ham madde sayesinde rahatlıkla sağlanacaktır. Hindistan cevizi ağacı kabuğundan üretilen koko; selülozik yapısından ötürü, suyu ve nemi kolaylıkla emer. Ayrıca fırça özelliği taşıdığı için de tozları da rahatça yutar. Eviniz için tercih edeceğiniz paspasın, görüntüsü haricinde bu tür özelliklerine dikkat etmelisiniz. Koko paspaslar bu yönden, hem işlevsel hem de görsel olarak tüm özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Kapı önü ve mekân dışı için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz modeller ile ortam içerisini korumanın yanı sıra, orijinal tasarımlarla ve "Hoş geldiniz" gibi kanıksanmış ifadeler ile hoş girişlere, karşılamalara imza atabilirsiniz.


Ürünleri daha yakından görmek istiyorsanız; dilediğiniz ürünün üzerine tıklayarak inceleyebilir Desan, Giz Home, Rem Market gibi markaların uygun fiyatlı koko paspas modellerini Tekzen güvencesiyle rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT