Toplam 177 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Çarşaflar Çift Kişilik


Çarşaflar Çift Kişilik Kategorisinin Çok Satanları

Yataklarda hijyeni ve konforu sağlayan çarşaflar, sürekli kullanılan ürünler olarak her evin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yer alıyor. Geniş yataklarda kullanılan çarşaflar çift kişilik yapıları ile büyük çarşaf gereksinimini karşılıyor.

 

Yatak odası tekstili kategorisi altında sunulan çift kişilik çarşaflar; renklerine, boyutlarına, kullanılan malzemelerine ve stillerine göre farklılık sergiliyor. Değişik ebatlarda sunulan çift kişilik çarşaf modelleri, farklı boyutlardaki yataklar için uygun seçeneği bulmayı kolaylaştırıyor. Çift kişilik battal boy çarşaf modelleri ile büyük yatak ebatları için gerekli çarşaflar kolayca temin edilebiliyor.

 

Çift kişilik çarşaf çeşitleri ürünlerin malzemesine göre; saten çarşaf, pazen çarşaf, penye çarşaf, pamuklu çarşaf ve polar çarşaf modellerini içeriyor. Çift kişilik havlu çarşaflar nefes almaları sebebi ile terletmiyor ve konforlu uykular sağlaması nedeniyle de yoğun ilgi görüyor.

 

Çift kişilik fitted çarşaf olarak adlandırılan lastikli çarşaflar; havlu, penye ya da diğer malzemelerden üretiliyor. Kenarlarındaki lastik sayesinde yatağı tam olarak tutan ve çarşaf olarak da adlandırılan bu ürünler, hareket ile yer değiştirmemeleri nedeniyle hareketli uyuyanların favorisi oluyor. Lastikli çarşaflar çift kişilik yapılarıyla büyük yataklarda çarşaf kaymasını, toplanmasını engelliyor.

 

Çarşaf takımları birkaç çarşaf içerebilmelerinin yanı sıra, yastık kılıfı ya da pike de içerebiliyor. Çarşaf setleri uyumlu ve ekonomik seçenekler sunmasıyla da tercih ediliyor. Çarşaflar çift kişilik kapitone setler, sıvı geçirmez yapılarıyla yatakları koruyabilmeleri sebebiyle ilgi çekiyor. Çift kişilik çarşaf fiyatları ürün tarzlarına ve malzemelerine göre farklılık gösteriyor. Zevkinize uygun rengi ve modeli Baysal, Tekzen, Gold Case, Sarev gibi markalardan seçerek Tekzen farkıyla çift kişilik yatak çarşafı alabilir, ürünler ile keyifli uykular uyuyabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT