Toplam 54 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Ayakkabı Kutuları


Ev tekstil ve dekorasyonu kategorisinde yer alan ev düzenleyiciler arasındaki ayakkabı kutuları bölümünde; ayakkabı hurçlarından şeffaf kutulara, bayan ve erkek seçeneklerinden kılıflara kadar uzanan geniş yelpazedeki ayakkabı kutularını rahatlıkla bulabilirsiniz.


Bayanlar ve erkekler için özel olarak tasarlanan ayakkabı kutuları sayesinde ayakkabılarınız ilk günkü yeniliğini kaybetmeyerek, kirlenip tozlanmayacak. Evinizin düzenli görünmesi ve ayakkabılarınızın olabildiğince küçük bir alan kaplaması için rahatlıkla kullanabileceğiniz bu düzenleyicileri kumaş şeklinde hurç olarak alabileceğiniz gibi şeffaf plastik kutulardan da edinebilirsiniz.


Bayanlar için pek çok seçenek sunulan ayakkabı kutularında; çizme saklama kutusu, babet kutusu, bot kutusu ve klasik kutular bulunuyor. Erkekler için de aynı şekilde bot, çizme ve klasik ayakkabı kutularının yer aldığı kategoride, ayakkabı kutuları renkleri lila, mavi, şeffaf ve mor gibi renk seçenekleri de mevcut. 3’lü, 5’li, 10’lu, 15’li ve 25’li seçenekleri bulunan ayakkabı kutuları hem çok pratik hem de dağınıklığı önleyen başarılı bir düzenleyici görevi görüyor. Diğer saklama kutularına oranla ayakkabı kutuları fiyatı gayet uygun olarak raflarda yerini alıyor. Ayrıca her zevke uygun alternatifleriyle de ayakkabı kutuları seçenekleri oldukça geniş.


Çekyat veya yatak altına rahatlıkla konabilen ürün sayesinde yaz aylarında kışlık, kış aylarında ise yazlık ayakkabılarınızı muhafaza edebileceksiniz. Bu ürünlere beraber kullanmadığınız süreçte ayakkabılarınızın üstünde biriken toz yığınını engelleyerek rutubet ve her türlü dış etkenlerden de korumuş olursunuz. Saklamak ve taşımak için kullanabileceğiniz ürün, koku yapmaması için havalandırma bacalarına sahip. Kaliteli ham maddede tasarlandığı için uzun yıllar kullanabileceğiniz gibi şeffaf görüntüsünü de kaybetmez.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Dilerseniz ürünlerin üzerine tıklayarak detaylarını ve özelliklerini inceleyebilir, arzu ettiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT