Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Ayakkabı Kutuları


Ayakkabı Kutusu Çeşitleri

Ayakkabılarımızın hep aldığımız renginde, kalitesinde ve duruşunda olmasını isteriz. Fakat bu çoğu zaman gerçekleşmez, gün geçtikçe yıpranır ve ilk formunu kaybeder. Ayakkabıların ilk alındığı halini koruması hususunda muhafaza edilme koşulları oldukça önemlidir. Doğru muhafaza edebilmek için bu amaçla üretilmiş Tekzen ayakkabı kutusu kullanılabilir. Ayakkabılarınızı daha rahat bulabilmek için şeffaf ayakkabı kutusu da tercih edebilirsiniz!

Ayakkabılarınız Daha Az Yer Kaplasın!

Ayakkabı gibi bazı eşyaları, kullanılmadığı zamanlarda bir yere yerleştirmek hijyen ve fazla yer kaplamaları açısından problem oluşturdukları için biraz zordur. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için ev düzenleyiciler kullanılabilir. Tekzen'de bu amaçla tasarlanan bütün ayakkabılarınıza uygun ayakkabı kutusu çeşitleri bulabilirsiniz. Bu sayede ayakkabılarınızı hijyenik olarak saklayabilir ve üst üste yerleştirerek ayakkabılarınız zarar görmeden yer sorununuzu çözmüş olabilirsiniz!

Ayakkabılarınızı yerleştirmek için yeterli alanlara sahip değilseniz ayakkabı kutuları satın alarak mevcut alanlarınızı faydalı bir şekilde kullanabilirsiniz. Tekzen mağazalarında farklı çeşit, renk ve modellere sahip uygun fiyatlı ürünlere göz atabilirsiniz.

Ayakkabılarınızı Daha Kolay Bulun!

Eğer şeffaf bir ayakkabı kutusu kullanıyorsanız artık ayakkabınızı bulmak için bütün kutuları açmak zorunda kalmayacaksınız. Bu sayede hem ayakkabılarınızı güvenli bir biçimde muhafaza edebilir hem de bulunabilirliğini kolaylaştırabilirsiniz. Ev düzenleyici olarak satın aldığınız plastik ayakkabı kutusu rahatlıkla temizlenebilir ve defalarca kez kullanılabilir. Hem tek ayakkabı çifti için hem de çoklu ayakkabı çiftleri için kutular bulmak mümkün!

Birden fazla ürün yerleştirilebilen kutulara sahip olduğunuzda sık kullandıklarınızı bir araya koyarak aradığınız çifti rahatça bulabilirsiniz. Bu sayede hem kullanılan alandan hem de zamandan tasarruf etmeniz mümkün! Aynı zamanda muhafaza ettiğiniz ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Tekzen'de farklı renklere sahip saydamlığını koruyan birçok ürün sizleri bekliyor.

İstediğiniz Yere Rahatça Götürebilirsiniz!

Ayakkabılarımızı sadece evimizde muhafaza ederken değil seyahat sırasında da muhafaza etmek büyük bir sorun haline gelebilmektedir. Bu sorunun önüne geçen ayakkabı saklama kutusu sizi seyahat ederken de yalnız bırakmaz. Hafifliği ile sizlere ekstra bir yük yapmayan ayakkabı kutusunu hem taşıma işlemini kolaylaştırır hem de ayakkabılarınızın formunun korunmasına yardımcı olur.

Seyahatlerinizde yalnızca ayakkabılarınıza değil terliklerinize, çizmelerinize, botlarınıza uygun bulabileceğiniz ayakkabı kutularını kullanabilirsiniz. Ayrıca rahat taşımanız için ayakkabı kutuları yumuşak saplara sahiptir. Üzerinde bulunan kilitleri kutuların yer değiştirdiği zaman içindeki ayakkabıların düşmesini engellemektedir. Kutunun içerisinde koku oluşmasını önlemek amacıyla gövde bölgesinde havalandırma bacaları bulunmaktadır. Tekzen'den alabileceğiniz ayakkabı saklama kutuları sayesinde artık seyahatlerinizde ayakkabılarınızı taşımak her zamankinden daha kolay!

Düzenli Bir Ayakkabılık Görünümünü Tercih Edin!

Ayakkabı saklama kutusu kullanmanın bir diğer avantajı ise bütün ayakkabılarınızın düzenli bir biçimde bir arada olduğu görmek ve rahatça erişim sağlayabilmektir. Ayakkabı kutuları sadece günlük ayakkabılarınız için değil çizme, bot vb. daha büyük bir hacme gereksinim duyan ayakkabı çeşitlerini muhafaza etmek oldukça kolaydır. Siz de düzenli bir ayakkabılık istiyorsanız Tekzen'de bulunan kutuları tercih edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT