Toplam 22 üründen, 1-22 arası gösteriliyor.

Banyo Kaydırmazları


Banyo Paspası Kaymaz
Banyo Paspası Kaymaz
Temin Edilemiyor

Banyolara sıcak ve canlı bir hava katan ve banyo tekstili kategorisinde sunulan estetik banyo kaydırmazlar, dekoratif amaçların dışında zemini tutan yapıları ile ıslak zeminden kaynaklı başa gelebilecek kayma kazalarından da koruyor. Duş ve küvet zeminleri için üretilen ürünler ile hem daha keyifli bir ortamda yıkanabilir hem de kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Banyolarda sabun ve suyun bir arada aynı zeminde bulunmasından kaynaklı oluşabilecek riskli durumlardan kendinizi koruyabilirsiniz. Özellikle dengeyi yakalamada zorluk çekebilecek çocuk, yaşlı ve hastalar için önerilen banyo için kaydırmazlar, yetişkinleri de anlık dalgınlıklar sonucu başa gelebilecek kazalara karşı koruyor.

 

Banyo kaydırmazlar çeşitleri kullanılan malzeme, tasarım, desen ve renklerine göre farklılık gösteriyor. PVC, akrilik, plastik gibi malzemelerden üretilen ürünler, kolayca yıkanabilmeleri ve kaydırmamaları sebebiyle rağbet görüyor. Genel kullanım amacına uygun olarak banyo küvetlerinin içinde olduğu kadar, dışında da kayan fayanslar ya da olağan kaygan zeminlerde kullanılıyor.

 

Bebek ve çocuklar için üretilen banyo kaydırmazlar vantuzlu yüzeyleriyle zemine tutunarak çocukların banyo yaparken kaymadan, yaralanmadan keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Çocukların ilgisini çeken desenler ve şekiller içeren kaydırmazlar banyo yapmayı eğlenceli bir hale getiriyor ve çocukları yıkamak kaymamalarının yanı sıra bir başka açıdan daha kolaylaşıyor.

 

Dekoratif banyo duş kaydırmazı kullanılacak zemine serilerek kullanılıyor ve herhangi bir montaj ya da yapıştırma gereksinimi oluşturmuyor. Ürün kolayca çıkartılıp modeline uygun olarak temizlenebiliyor. Çamaşır makinesinde yıkanabilen küvet kaydırmazı modelleri, kolay temizlenmeleri ile de tercih sebebi oluyor. Sayfa içinden Bosphorus, Efemark, Dream Baby gibi markaları detaylı inceleyebilir, beğendiğiniz banyo kaydırmazı modelini Tekzen farkıyla hemen sipariş edebilir, daha güvenli ortamlarda banyo yapabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT