Toplam 53 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Yapay - Kuru Çiçekler


Yapay Lavanta 2118108
Yapay Lavanta 2118108
Temin Edilemiyor
YAPAY ORKIDE -14472
YAPAY ORKIDE -14472
Temin Edilemiyor
YAPAY ORKIDE -14469
YAPAY ORKIDE -14469
Temin Edilemiyor
YAPAY ORKIDE -14578
YAPAY ORKIDE -14578
Temin Edilemiyor
YAPAY ORKIDE -15781
YAPAY ORKIDE -15781
Temin Edilemiyor
Yapay Karanfil Buket
Yapay Karanfil Buket
Temin Edilemiyor
Yapay Başak Dal B - 46
Yapay Başak Dal B - 46
Temin Edilemiyor

En Gerçekçi Kuru Yapay Çiçek Çeşitleri Tekzen’de!

İç ve dış mekan tasarımlarının vazgeçilmezi olan kuru çiçek, en gerçekçi çeşitleri ile Tekzen’de sizleri bekler. Genellikle dekoratif amaçlı tercih edilen bu ürünler, canlı çiçekleri süs olarak kullanmak istemeyenler için alternatif bir seçenek olur. Sadece ev dekorasyonlarında değil sofralarda da kullanılarak estetik bir görünümü beraberinde getiren bu ürünleri "hediyelik çiçekler" kategorisinde bulmanız da mümkündür. Sürdürülebilirlik açısından önem arz eden bu ürünleri hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Kuru Yapay Çiçek Çeşitlerinin Özellikleri

Yapay çiçek çeşitleri, canlı renkleri ile bulundukları ortamın havasını değiştirir. Gerçekçi görünümleri ile dikkat çeken bu ürünler, uzun ömürlü bir hediye arayanların ilk tercihleri arasında yer alır. Dilediğiniz zaman ve mekanda ilk günkü gibi kullanabileceğiniz yapay ağaç ve çiçekler, "iç mekan bitkileri" ile birlikte de kullanılabilir. Kolay bir bakıma ihtiyaç duymaları sebebi ile de sıklıkla tercih edilen bu ürünler, her zevke hitap eden çeşitlere sahiptir. Gerçek çiçek çeşitlerinin birebir aynı yapay alternatifini bulmak mümkündür. Favori çiçeğinizin kuru yapay alternatifini geniş ürün yelpazesi içerisinde bularak her mevsim sizlere eşlik etmesine imkan sağlayabilirsiniz.

Ev Dekorasyonlarında Yer Alan Kuru Yapay Çiçekler

Kuru çiçek modelleri, ev dekorasyonlarında kişisel zevk ve isteklere göre farklı şekillerde kullanılabilir. Salon dekorasyonlarına şık bir görünüm kazandırmak için büyük "vazolar" içerisine yapay çiçekler yerleştirebilirsiniz. Evde gerçek bitki görünümünü yakalamak istiyorsanız saksıda yapay çiçek modellerine yönelebilirsiniz. Bakımı oldukça kolay olan saksıda yapay çiçeklerin her mevsim aynı görüntüyü sergileyeceğiniz unutmamanız gerekir. Ev dekorasyonlarında kullanacağınız bu ürünleri seçerken dekorasyonda yer alan "biblolar", "heykeller" ve diğer unsurlar ile uyumlu renk ve tasarıma sahip modellere yönelmeniz tavsiye edilir.

Estetik Duruşu ile Göz Dolduran Kuru Yapay Çiçek Modelleri

Estetik duruşu ile göz dolduran büyük ve küçük yapay çiçek modelleri, geniş ürün yelpazesi içerisinde sizleri bekler. "Tekzen Home Cam Vazoda İki Dal Gül (Yapay)-306054" modeli, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri ile beğenilerinize sunulur. "Tekzen Home Mini Ortanca Yapay Çiçek Turkuaz - EM16058" modeli ise turkuaz renkli saksısı ve çiçek yapraklarıyla dikkat çeker. Şeftali ve mavi renk seçeneklerine de sahip olan yapay ortanca çiçeğinin yanı sıra diğer çiçek türlerinin yapay modellerini bulmak da mümkündür.

Kuru Yapay Çiçek Temizliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İster yapay "kutu çiçekler" ister vazoda yapay çiçekler arıyor olun bu ürünlerin temizliği hakkında bilmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Sentetik materyallerden üretildikleri için yüzeyleri oldukça dayanıklı olan bu ürünlerin temizliğinde kimyasal temizlik maddelerinden kaçınılması tavsiye edilir. Küçük ve büyük yapay çiçek bakımında nemli bir bez kullanılabilir. Yapay çiçekler ile beraber gelen "saksılar" için de temizlik tavsiyeleri aynıdır. Hem yapay çiçek hem de saksı kısmının tozlarını yumuşak bir fırça veya bez ile almanız yeterli olur. Renk vermeyen fırça ve bezler kullanarak ürünlere zarar gelmesinin önüne geçebilirsiniz.

Aradığınız Kuru Yapay Çiçekler Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Ev dekorasyonundan hobilere birçok alanda yaygın bir kullanıma sahip olan kuru yapay çiçekler, hediyelik objeler arasında da ön planda yer alır. Vazoda yapay çiçek ürünleri ile zenginleştirebileceğiniz dekorasyonlara bu ürünlerle uyumlu "mumluklar" ve başka objeler de ekleyebilirsiniz. Benzer tasarım veya renk tonlarına sahip olan objeleri kullanarak bütüncül bir görüntü yakalamanız mümkündür. Aradığınız kuru yapay çiçek modellerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bütçenize uygun yapay çiçek fiyatları için Tekzen’i ziyaret edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT