Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Perde Aksesuarları


Perde Aksesuarları

Evlerimizin tarzını vurgulayan perdeler; modern, romantik, klasik, rustik gibi pek çok tarz ile evlerimizde yerini alıyor. Perdelerinizin muhteşem görünmesi için gerekli olan perde tutucu, stor perde aparatı gibi tüm aksesuarlar ise Tekzen kalitesi ve farkıyla sizlere ulaşıyor.

Perde Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

Perde aksesuarları, üründen ürüne değişiklik göstermektedir. Klasik perde askısı modelleri, matkap yardımıyla duvara monte edilerek ya da yapıştırılarak kullanılır. Farklı fonksiyon ve özelliklerle satın alabileceğiniz perde düğmesi modelleri ise perdelerin uygun halkalarına geçirilerek ya da dikilerek kullanılabilir. Kilitli modelleri tercih ederek kullanışlılığı arttırabilirsiniz.

Şık ve asil görüntüsüyle gönülleri fetheden perde topuzu ve perde sarkıtı modelleri, kornişin en dıştaki bölümüne takılarak kullanılır. Genellikle ortada kullanılan sarkıt ve topuzları isteğe göre farklı şekillerde de kullanarak özgün bir dizayn oluşturabilirsiniz.

Perdeye Uygun Aksesuar Seçimi nasıl Olmalı?

Aksesuar seçimi perdeyle bütünleşip tasarımı tamamlayacak bir detaydır. Kullandığınız perdenin yapısı, kullanılan kumaş seçimi ve odanızın genel tasarımı aksesuar seçiminde önemli rol oynamaktadır. Cıvıl cıvıl çocuk odaları için, çizgi karakterlerle bezenmiş perde tutucu ya da perde mandalı modellerini tercih edebilirsiniz.

Romantik tarzdaki dantel perdeleriniz için ise gold detaylı ve vintage tarzda perde topuzu modellerini kullanabilirsiniz. Eğer salon ya da oturma odalarınızda stor perde kullanıyorsanız, ışıltılı elçek modelleriyle zarif bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Perde Aksesuarları Duvara Nasıl Monte Edilir?

Perde aksesuarları, satın alınan ürünün teknik özelliklerine göre farklı şekillerde monte edilir.Genel kullanıma uygun perde askısı modellerini monte edebilmek için öncelikle bir adet matkap edinmelisiniz. İlk olarak, aparatın sabitleneceği noktayı önceden ölçüp perdenin her iki tarafı için de aynı ölçü noktasını işaretlemelisiniz.

Ardından belirlediğiniz noktayı delip, deliğe bir adet dübel takmalısınız. Kutunun içinden çıkan vidayı alt duvar aparatına geçirip dübel üzerinden monte edebilirsiniz. Bağlantı aparatını duvar üzerindeki aparatla birleştirdikten sonra fon perde askısını en üste taktığınızda işleminiz sona ermiş olacaktır.Resimli anlatım ve detaylı bilgi için ürün ile birlikte gönderilen kullanma kılavuzunu okuyabilirsiniz.

Perde Aparatları ve Fiyatları

Perdeler & Jaluziler kategorisinde bulabileceğiniz perde aparatları; üründe kullanılan malzemeye, ebata ve teknik özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Stor perde korniş aparatı, kruvaze mekanizması ve perde mandalı gibi pek çok ürün geniş fiyat aralıkları ile tekzen.com'da sizleri bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT