Toplam 86 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Perde Aksesuarları


Yaşam alanlarında sıklıkla görülen perde aksesuarları, perdelerin hem pratik kullanımına hem de şık görünmesine yardımcı oluyor. Braçol, sarkıt, renso, boncuk ve rustik, aksesuar seçeneklerinin başlıcaları arasında yer alıyor. Genellikle püskül ve kordon eklentisinden oluşan braçol, perdeleriniz üzerinde şık ve estetik bir ambiyans elde etmenizi kolaylaştırıyor. Uç kısımları püskülden oluşan aksesuarı, aynı zamanda büyük perdelerinizi duvar köşelerinde toplamak amacıyla da kullanabilirsiniz. Böylelikle koltuk, halı ve sehpa gibi diğer dekoratif eşyalarınızla birlikte uyumlu bir şıklık yakalayabilirsiniz. 


Dekoratif amaçlı kullanılan bir diğer aksesuar seçeneklerinden birisini de sarkıt oluşturuyor. Farklı renklerden tasarlanan aksesuar, camınızda perdelerinizin daha fazla ön plana çıkartıyor. Metalik detaylarda dizayn edilen renso, fon perdeleri kenara toplamak için tercih ediliyor. Perdenize uygun bir renso seçerek, yuvanızda otantik bir atmosfer oluşturabilirsiniz. 


Ev tekstili & dekorasyonu alanında vazgeçilmez olan perde aksesuarları, her sezon farklı detaylarla zenginleştirilerek beğeniye sunuluyor. Son dönemlerdeki perde modellerinde sıklıkla boncuk ve rustik detaylarına yer veriliyor. Ürünlerin uç kısımlarında görülen boncuklar, gösterişli ve dekoratif bir görünüm yakalamanıza yardımcı oluyor. Perde duvar aksesuarları arasında bulunan rustik seçenekleri de ahşap, aliminyum, pirinç kanallı ve metal gibi farklı tür malzemelerden dizayn ediliyor. Modern ev dekorasyonlarında görülen ürünler, pratik kullanım avantajı da sağlıyor. 


Askı, rulet, koteks, korniş ve panopiyer ise diğer perde aksesuarları arasında değerlendiriyor. Perdeler & jaluziler koleksiyonuna göz atarak siz de ihtiyacınıza ve beğeninize uygun ürünleri kolayca belirleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz aksesuar seçeneklerini; Linadora, Sanex, Gardınıa ve Tekzen Home gibi kaliteli markalar arasından yapabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT