Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Vakum Torbaları


Vakum Torbaları

Dar alanlarda verimli bir kullanım yapmak için vakum torbası oldukça işlevlidir. Diğer eşyalara daha çok alan ayırmanızı ve yer tasarrufu yapmanızı sağlar. "hurçlar" arasında özellikle vakum olanlar, pek çok kişi için kurtarıcıdır. Farklı ebatlardaki modeller, farklı kullanım alanlarına hitap eder. Bu sayede pek çok ihtiyacı da karşılayabilir. Küçük bir evde yaşıyorsanız veya ev taşıyacaksanız, vakumlu hurçların size çok büyük faydası olur. Eşyalarınızı daha kolay bir şekilde muhafaza etmenizi ve taşımanızı sağlar. Vakumlu hurç ihtiyacınızı en kaliteli şekilde karşılamanız için Tekzen doğru yer!

Farklı Vakum Torbası Modelleri

Vakumlu poşetler daha çok ebatlarına göre farklı modellere ayrılır. Bu poşetler için kıyafetlerinizi, yastıklarınız veya yorganlarınızı saklayabilirsiniz. Daha küçük parçalardan oluşan kıyafetleriniz için küçük ebatlı hurçları tercih edebilirsiniz. Ancak yastık ve yorgan gibi büyük parçaları rahat bir şekilde sığdırabilmek için büyük ebatlı olanlar idealdir. "Vakum Torbası Plastik 80x60 cm Za-6080" yastıkları ve yorganları depolamak için oldukça uygundur. Geniş olduğu için her türlü eşyanızı sığdırabilir ve bir arada muhafaza edebilirsiniz "Ülbag 3'lü Vakum Torbası Seti" de tercih edebileceğiniz iyi modellerdendir. Farklı boylarda vakumlu torbalar sayesinde dilediğiniz eşyanızı rahatlıkla depolayabilirsiniz.

Vakumlu Torbaların Kullanım Alanları

Hava almayan poşet çok yer kaplayan eşyaların daha az yer kaplamasını sağlamak için kullanılır. Özellikle dar alanlarda daha ferah bir ortam yaratmak ve tüm eşyaları rahatça depolamak için idealdir. "giysi düzenleyiciler" ile birlikte düzenli bir görüntü yaratmak için kullanılabilir. Yazın kışlıkları kışın ise yazlıkları kaldırmak istediğinizde vakumlu torbalar işinizi kolaylaştırır. Bazanız yoksa veya çok fazla eşyanız varsa, mutlaka vakumlu hurçları tercih etmelisiniz. Aynı kategoride yer alan kıyafetlerinizi bir arada muhafaza etmenizi sağlar. Kıyafet vakum poşeti içine her türlü kıyafetinizi rahatlıkla koyabilirsiniz. "takı dolabı" da küçük ve değerli eşyalarınızı düzenli bir şekilde depolamanızı sağlar. "ayakkabı kutusu" ile ayakkabılarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Vakumlu Hurçların Özellikleri

Bavul için vakumlu poşet oldukça işlevsel özelliklere sahiptir. Kıyafetlerin bir arada az yer kaplayarak durmasını sağlar. Dayanıklı materyallerden üretildiği için oldukça sağlam ve kalitelidir. Bu sayede uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Eşyalarınızın miktarına ve büyüklüğüne uygun boyutta bir vakumlu hurç seçmeniz gerekir. İçine eşyalarınızı koyduktan sonra vakumlu hurcu elektrik süpürgesi yardımıyla çektirebilirsiniz. Bu esnada vakumlu poşet küçülür ve bavula sığar hale gelir. "kravat ve kemer düzenleyiciler" de küçük eşyalarınızı düzenli bir şekilde bavulunuza sığdırmanızı sağlar. Ayrıca bu parçaları dolabınızda depolarken de kullanabilirsiniz.

Vakumlu Poşetlerin Faydaları

Avantajlı özellikleriyle ön plana çıkan vakumlu poşetler oldukça işlevseldir. Küçük alanların daha geniş bir şekilde kullanılmasını sağlar. Ayrıca seyahate çıktığınızda fazla bavul taşımadan pek çok eşyanızı yanınıza alabilirsiniz. Aynı zamanda vakumlu hurçlar hava geçirmez özelliğe sahiptir. Bu sayede kıyafetleri böcek ve haşerelere karşı da etkili bir şekilde korur. Su geçirmemesi de küflenme veya koku oluşumlarını önler. Kıyafetleriniz ya da eşyalarınız için doğru seçimi yaparak %70 alan tasarrufu elde edebilirsiniz. "ev dekorasyon malzemeleri"ile evinizi süslemek için daha fazla alana sahip olabilirsiniz.

Vakumlu Hurçların Uygun Fiyatları

Vakumlu poşet fiyatları pek çok kritere göre değişiklik gösterir. Özellikle poşetin boyutu oldukça önemli bir etkendir. Ebat olarak büyüdükçe fiyatı artar. Ayrıca set halinde satılan seçenekler de tekli olanlara göre yüksek fiyatlıdır. Ancak bu setler içinde farklı boyutlarda birden fazla vakumlu poşet bulunur; bu yüzden daha hesaplı ve ekonomiktir. "çekmece düzenleyici" gibi ürünlere yaşam alanlarınızda yer vererek daha verimli bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Evinizi ferahlatmak için "takı organizeri" gibi farklı ihtiyaçlarınız Tekzen’de!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT