Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Vakum Torbası Çeşitleri

Dar alanların daha kullanışlı olmasına yardımcı olan vakumlu hurç modelleri oldukça geniş bir kullanım alanına sahip. Vakumlu posetler "Ev Düzenleyiciler" ürün grubu içerisinde farklı seçenekleri ile sizlerin ihtiyacına cevap vermeyi amaçlıyor.

Vakum Torbası Nasıl Seçilir?

Ev düzenleyiciler arasına bulunan vakum torbası pek çok kişi için kurtarıcı nitelik taşıyor. Vakum poşetlerin seçimini yaparken kullanım amacınızı belirlemeniz gerekiyor. Bu sayede ihtiyacınızı karşılayacak olan uygun ürünü daha kolay temin edebilirsiniz. Küçük ebatlı ürünleri kıyafetleri muhafaza etmek için tercih edebilirsiniz.

Yorgan ya da yastıkları muhafaza edebilmek için ise ebatları daha büyük olan vakumlu poşetler tercih edilmelidir. Özellikle bazası küçük olanlar için yastık yorgan vakum poşetleri mükemmel bir kolaylık sağlıyor. Ayrıca yer bakımından tasarruf etme imkanı veriyor.

Vakum Torbası Nasıl Kullanılır?

Su geçirmeyen ve dayanıklı bir yapıya sahip olan vakumlu poset modellerinin kullanımı oldukça pratiktir. Öncelikle kullanım amacınıza uygun bir ürün temin ettiğinize emin olmalısınız. Sonrasında ise ürünleri torbanın içerisinde düzgünce yerleştirmeniz gerekiyor. Asıl adım ise poşetin ağzını tam anlamı ile kapattıktan sonra gerçekleşiyor.

Vakumlu poşetin üst kısmında küçük bir yuvarlak kapak bulunuyor. Bu kapağı açtıktan sonra poşetin içerisindeki havayı elektrik süpürgesinin ucu ile çekmeniz gerekiyor. Tüm havayı aldıktan sonra kapağı sıkıca kapatarak işlem tamamlanıyor.

Vakumlu Poşetlerin Sağladığı Fayda Nedir?

Vakumlu poşetler ev düzenleyici grubunun kurtarıcı ürünleri içerisinde kendine yer buluyor. Özellikle kısıtlı alanların daha optimum düzeyde kullanılmasına imkan tanıyor. Bunun yanı sıra seyahatlerde fazla bavul taşımak istemeyenler için ekstra yer açıyor.

Vakumlu poşet, hava geçirmez bir yapıya sahip olduğu için aynı zamanda içerisinde bulunan ürünleri haşere ve böceklerden de koruyabiliyor. Uygun ürünü tercih etmeniz halinde yer bakımından %70 oranında tasarruf sağlarsınız. Su geçirmediği gibi içerisinde küflenme ya da koku oluşumuna da izin vermez.

Vakumlu Poşetlerin Fiyat Aralığı

Vakumlu poşet modelleri tekli satıldığı gibi 2'li, 3'lü ya da 4'lü de satılıyor. Ayrıca ürünlerde farklı kullanıma uyum sağlayabilsin diye ebat çeşitliliği de bulunuyor. Tüm bu detaylar ise ev düzenleyici poşetlerdeki fiyat farkını ortaya çıkarıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT