Toplam 14 üründen, 1-14 arası gösteriliyor.

Yaşam alanlarında yapılan düzenlemeler hayatı kolaylaştırıyor. Düzenli bir ortam ve mutluluk veren mekanların sırrı ortada dağınıklık yaratan, göz yoran, düzenli şekilde toplanamayacak şekilde ve hacimde olan her nesne için uygun çözümler bulmaktan geçiyor. Ev tekstili ve dekorasyonu başlığı altında yer alan ev düzenleyiciler son yıllarda çok rağbet görüyor. Plastik kasa ve kutular kategorisinde ayakkabı kutuları, çekmece düzenleyicileri, dolap içi askıları, eşarp, kravat, kemer düzenleyiciler, hurçlar, kapı arkalarını değerlendirmek için askılar, takı düzenleyiciler bulunuyor. Çeşitli malzemelerden üretilen ürünler fiyat, boyut ve renk seçeneği de sunuyor. Ayrıca her türlü tekstil malzemesinin hacmini inanılmaz derecede küçülten, çevresel etkilerden koruyan, yerden tasarruf sağlayan vakum torbaları, eşya saklamanın ve düzenin vazgeçilmezi hurçlar da bu kategoride incelenebiliyor.


Bu kategoride yer alan çok çeşitli malzemeden üretilmiş, çok sayıda fonksiyonu olan, farklı alanlarda kullanılabilecek plastik kasa ve kutular ile hayatınızda büyük değişiklikler yaratabilir, dağınıklığı ortadan kaldırabilirsiniz. Mevsim değişikliklerinde kıyafetlerinizi kaldırırken ayakkabılarınızı koyacağınız kutulardan, deterjan saklama kaplarına, priz dağınıklığına son veren priz kutularından çocuğunuzun oyuncak kutusuna dek birçok farklı ürün içinden ihtiyacınız olanı kolaylıkla seçebilir, evinizi kolaylıkla daha düzenli hale getirebilirsiniz.


Plastik kutular üst kısımları kapanabildiği için içine koyacağınız her eşyayı kirden ve tozdan kolaylıkla koruyabilir. Bu özellik iş yükünüzü azaltabilir ve kutuların içine konulan her şeyi en sağlıklı şekilde muhafaza edebilirsiniz. Plastik malzemeler dayanıklı ve kolay temizlenebilir malzemelerdir. Bu ürünlerle pratik çözümler üretebilirsiniz. Değişik renklerde veya şeffaf plastik kutular güvenli şekilde saklanmak istenen hemen her malzeme için son derece kullanışlıdır. Plastik kasalar ise üstü açık olduğu için özellikle ev dekorasyonunda çok tercih edilir. Dekoratif bir kasa içine sürekli el altında olan veya toplu halde taşınması gereken her türlü malzeme konulabilir.


Tekzen plastik kasa ve kutular kategorisiyle eviniz için ihtiyacınız olan her türlü düzenleme ve depolama ürünlerine kolaylıkla ulaşabilir, ürünleri inceleyebilir, karşılaştırmalar yapabilir, ihtiyaçlarınızı kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT