Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Heykeller


Ev veya işyeri gibi farklı mekanlara dekoratif bir hoşluk katan heykel çeşitlerini ev dekorasyon objeleri kategorisi altında yer alan bu bölümde bulabilir ve kolaylıkla temin edebilirsiniz.

 

Yaşanılan ortam ve mekanlarda gözler estetik bir dekorasyon arıyor. Bu arayışı tatmin eden objelerin başında da heykeller geliyor. İnsan, hayvan, bitki, cansız varlık betimlemelerinden oluşan bu obje veya figürler, ister masa, kitaplık, vitrin üstünde, ister mekandaki uygun bir köşede ortama güzellik katıyor. Bu ve benzeri dekoratif öğelere sahip olabilmeniz için Tekzen size alternatifler sunuyor.

 

Bronz, alçı, kil, taş, ahşap gibi değişik malzemeler kullanılarak hazırlanan heykeller, usta ellerin, sanatçıların hayal gücünü, estetik kabiliyetini yansıtıyor. Genelde açık havada veya geniş alanlarda sergilenen, etkileyici büyüklüklerde ve ebatlarda işlenen bu sanat eserleri, ev gibi daha dar mekanlarda uygun büyüklüklere sahip objeler şeklinde de kullanılabiliyor.

 

Siz de yaşadığınız mekanlarda dekoratif güzellikler oluşturmak istiyorsanız, bu tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Kategoride sunulan ürünler arasında zevkinize ve mekanınıza uygun seçenekleri inceleyip, bütçenize göre heykel fiyatlarına ulaşabilir, dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Ayrıca bu ürün seçeneklerini dostlarınız, aileniz, sevdikleriniz için zarif bir ev hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz.

 

Bölümde listelenen heykeller arasında bronz boğa, kartal, balerin, tanrıça, müzisyen, çocuk figürleri gibi çok sayıda tasarım yer alıyor. Beğendiğiniz ürün ve ürünlere dair detayları, genişlik-yükseklik vs. gibi boyut ölçülerini, ağırlıklarını, ürünlerin üzerine tıklayıp öğrenebilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna uyan tasarımı Tekzen güvencesi ve avantajları ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT