Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Tek Parçalı Tablolar


Evinizi renklendirmek ve canlandırmak için kullanabileceğiniz tek parçalı tablo seçenekleri ev tekstili & dekorasyon ana kategorisi altında yer alan tablolar bölümünde yer alıyor. Eğer ev dekorasyonu için tek parçadan oluşan bir ürün arıyorsanız birbirinden farklı pek çok çeşit bu kategoride sizleri bekliyor. 


Özellikle mutfak ve salon dekorunda kullanılan bu ürünler; Artikel, Artmoda, Bosphorus, Tabloshop, Tekzen, Tekzen Home, Togo Style ve Vitale gibi dekorasyon konusunda başarılı ve kaliteli markalara ait. Farklı marka seçeneklerinin yanı sıra farklı pek çok model de yer alıyor. Evinizin mutfak bölümünde hem dekor amaçlı hem de nihale olarak kullanılabilen ürünler yer alıyor. Bu ürünler canlı renkleri ve eğlenceli desenleri ile aynı zamanda mutfağınıza renk katıyor. 


Tek parça tablolar, farklı boyut seçenekleri ile satışa sunuluyor. yani evinizde bulunan boş alana en uygun büyüklüğü seçebilme imkanınız bulunuyor. 25x35 cm, 50x70 cm, 50x75 cm, 60x60 cm ve 90x60 cm gibi farklı büyüklük seçenekleri mevcut. Ayrıca nihale amaçlı kullanılabilen ürün gibi daha minik modeller de yer alıyor. 


Kategoride, kişisel zevkinize hitap edebilmek ve evinizin genel dekorasyonuna uyum sağlayabilmek için pek çok çeşit bulunuyor. Hayvanları seviyorsanız kelebek, yusufçuk böceği veya at gibi hayvan figürü içeren tablo çeşitleri yer alıyor. Doğa ve manzara içeren dekorasyon seçeneklerini seviyorsanız yaprak, gül veya papatya gibi desenler ve doğal manzara seçenekleri yer alıyor. Daha karakteristik ve iddialı seçeneklerden hoşlanıyorsanız da, kadın ve erkek figürleri, müzik aletleri veya obje resimleri bulunuyor. 


Bu ürünlerin renk seçenekleri de dekora uyum sağlayabilmek adına oldukça kullanışlı görülüyor. Soft ve doğal renk kullanımlarının yanı sıra canlı renk seçenekleri de yer alıyor. Evinizin havasını değiştirmek ve farklı dekor ürünlerine sahip olmak istiyorsanız, kategoriye göz atmayı unutmayın. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT