Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Yorganlar


Yatak odası tekstili ürünleri arasında farklı özelliklere sahip yorgan modellerini bulabilirsiniz. Tek kişilik ve çift kişilik ürünlerden kaz tüyünden yapılmış, mikrofiber, saten gibi özellikleri ile çeşitlilik gösteren modelleri yorganlar kategorisinden temin edebilirsiniz.

 

Çift kişilik yorgan çeşitleri arasında biyeli ürünleri inceleyebilirsiniz. Kullanışlı tasarıma sahip olan biyeli ürünleri ikili paketler halinde satın alabilirsiniz. Kaz tüyünden üretilen yorganlar ise hafif ve nefes alan yapısı ile terletmez ve soğuk mevsimlerde ideal bir kullanım sunar. Boydan boya dikildiği topaklanma olmayan kaz tüylü ürün çeşitlerini uzun dönem kullanabilirsiniz. Yumuşak ve doğal iç dokusu sayesinde vücut ısısını koruyan ve sağlıklı bir kullanım sunan kaz tüyü ürünleri 195x215 cm çift kişilik ölçülerde bulabileceğiniz gibi 155x215 cm tek kişilik ölçülerde de bulabilirsiniz. Mikrofiber yorgan çeşitlerini ise özellikle polyester kumaştan üretilmeleri, koku yapmayan ve alerji yapmayan nitelikleriyle hassas bir bünyeye sahip çocuklarınız için tercih edebilirsiniz.

 

Hafif yorgan çeşitlerinde %100 pamuktan üretilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Özellikle Taç markasının ürünleri arasında hem çift ve tek kişilik pamuk ürünlerden uygun olanı seçebilirsiniz. Ter emen ve sıcak tutan yapısı soğuk kış aylarında tercih edeceğiniz pamuklu ürünleri farklı renklerde bulabilirsiniz. Yorganlar kategorisindeki tek renk ve çeşitli baskılar ile süslü ürünleri kılıfsız bir şekilde de kullanabilirsiniz. Geleneksel tarza sahip olan saten ürünleri ise yastık kılıfları ve çarşafı ile set halinde bulabilir, çeyizlik set olarak da satın alabilirsiniz.

 

Farklı kullanıcılara hitap eden ürün çeşitlerini Taç, Serenade, Belenay, Dophıa, Kupon, Küçükev gibi markalardan inceleyebilir, Tekzen güvencesi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT