Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Kapı Perdeleri


En Güzel Kapı Perdeleri Tekzen’de!

Kullanışlı tasarımlarıyla ön plana çıkan kapı perdesi modelleri iç ve dış kapılarda kullanılarak ortama yeni bir soluk getirir. Ev, iş yeri ve yazlıklarda sıklıkla tercih edilen bu ürünler; kumaş, boncuk, ahşap, plastik ve diğer materyal seçenekleri ile beğenilerinize sunulur. Kullanıcıların istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan en güzel kapı perdeleri için doğru adres Tekzen!

Dekorasyonlara Hareket Kazandıran Kapı Perdeleri

Kapılara asılarak odalar arası geçişte kullanılan kapı perdeleri, benzersiz tasarımlarıyla dekorasyonlarınıza hareket kazandırır. Rem HS-1116 Ahşap Boncuklu Kapı Perdesi 200 x 90 Cm seçeneği, rengarenk boncuklu tasarımıyla hem estetik bir görüntü sergiler hem de kapı geçişlerinde boncukların birbirine çarpması ile oluşan sesle enerjinizi yükseltir. Üzerinde yer alan kancalar sayesinde dilediğiniz kapı üstüne çivileyerek kullanabileceğiniz bu model, uyumlu renkleri ile karşınıza çıkar. Bu ürünleri kullanacağınız alanın perde ve jaluzi modelleri ile kapı perdelerinin tarzını seçerken uyumlu olmasına dikkat ederek bütüncül bir dekorasyon yakalayabilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanımı ile Dikkat Çeken Kapı Perdesi Modelleri

Stor perdeler hem şık bir görünüm hem de kullanışlı bir deneyim sunar. İçeriye giren ışık miktarını ayarlamanıza imkan tanıyan mekanizmasıyla kullanıcıya sunulur. Kapı perdeleri de estetik görünümünün yanı sıra fonksiyonel kullanımı ile dikkat çeker. Güneşlik görevi üstlenen modellerden soğuktan koruma amacı ile kullanılan modellere kadar birçok seçenek hayatınızı kolaylaştırır. Kapı tül perdeler özellikle sinek ve haşerelerin içeriye ulaşmasına engel olmak için tercih edilir. İşyerlerinde kullanılan boncuklu modeller ise müşterinin içeriye girerken boncuklar sebebi ile ses çıkarmasına sebep olur ve böylece işyeri sahibinin müşterinin geldiğinden haberdar olmasını sağlar. Her kullanıma uygun kapı perdesi modelleri geniş ürün yelpazesi ile Tekzen’de.

Her Tarza Hitap Eden Kapı Perdesi Modelleri

Payetli, boncuklu, deniz kabuklu, tüllü ve daha birçok kapı perdesi modeli her tarza hitap eden tasarımlar barındırır. Ev içerisinde kullanmak için kapı perdesi arayan kullanıcılara dekorasyon tarzına uygun bir model seçmesi tavsiye edilir. Salonlarda sıklıkla kullanılan fon perdeler ev içerisinde kullanacağınız kapı perdesinin tarzının seçiminde önemli bir rol oynar. Fon perdesinin rengi ile benzer tonlara sahip olan modellere yönelerek ev dekorasyonunda uyumlu bir tarz yakalayabilirsiniz. İç odalar, kumaş perdeler de dikkate alınarak evin tamamında uyum yakalanacak şekilde dekore edilebilir. Dilerseniz kapı perdelerini perde aksesuarları ile zenginleştirerek kendi tarzınızı oluşturabilir, ev dekorasyonuna uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

Konforlu Bir Yaşam Alanı Oluşturan Kapı Perdeleri

Soğuktan, Güneş’ten, sineklerden ve daha birçok unsurdan sizi koruyan kapı perdeleri konforlu bir yaşam alanı oluşturur. Özellikle yazlık evlerde önemli bir sorun haline gelen sinek ve haşerelerin kapı tülü ile içeri girmeleri engellenir. Mıknatıslı, cırt cırtlı ve fermuarlı seçenekleri ile perdenin açık kalmasını önler. Kalın kumaşlar ile tasarlanan modeller ise soğuktan koruma amacı ile kullanılan etkili bir yardımcı olur. Yaşam alanınızın ihtiyacına uygun bir kapı perdesi modeli seçerek, konforlu ve sağlıklı bir ortam oluşturabilirsiniz.

Aradığınız Kapı Perdeleri İçin Doğru Adres Tekzen!

Yapıştırılarak, monte edilerek, kornişe geçirilerek ya da çivilenerek kullanılabilen kapı perdeleri farklı modelleri ile her ihtiyaca hitap eder. Fonksiyonel kullanımlarıyla hayatınızı kolaylaştıran bu ürünler, şık tasarımlarıyla da bulunduğu ortamı güzelleştirir. Yüksek kaliteli materyallerden üretilerek uzun soluklu bir kullanım sağlar. Materyal çeşidi, boyutu, modeli ve markasına göre değişkenlik gösteren fiyat aralıkları temelde her bütçeye uygundur. Bütçenize uygun kapı perdesi fiyatları Tekzen’de.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT