Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Klozet Takımları


Klozet Takımı Modelleri

Zevkinizi yansıtarak tasarladığınız banyonuza son dokunuşu aksesuarlar ve paspas takımlarıyla yapabilirsiniz. Rengarenk banyo paspas setleri arasından banyonuzun stiline uygun olanı seçerek dekorasyon bütünlüğünü sağlamış olacaksınız. Banyo takımları şık görünüm dışında banyonun temiz bir şekilde kullanılmasına da olanak sağlar.

Dekorasyonunuza Uygun Klozet Takımı Nasıl Olmalı?

Banyonuza uygun klozet takımı seçerken çeşitli unsurları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bunlardan bir tanesi de banyo mobilyalarınızın tarzı ve rengidir. Banyonuzun mobilyaları ve renkleri koyu renk ağırlıklı ise seçeceğiniz açık renkli banyo paspas takımı banyonuzun ferah bir görünüm kazanmasına yardımcı olacaktır.

Banyonuzun mobilyaları ve fayansları açık renk tonlarında ise banyo paspas takımını daha koyu renklerde tercih ederek mekana renk katabilirsiniz. Şık ve klasik tarzdaki banyolara hitap edebilen takımlardan dekorasyonunuza en uygun olanını kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Klozet Takımı Çeşitleri Nelerdir ?

Ev dekorasyonunda önemli yer tutan bölümlerden birisi de banyo dekorasyonudur. Banyo dekorasyonu yapılırken banyo mobilyaları ve aksesuarları dışında bu mekan için tasarlanan tekstil ürünleri de çeşitleriyle karşınıza çıkmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip paspas takımı modelleri düz ve desenli modelleriyle sizlerle buluşmaktadır.

İsteğinize göre taşlı, çok şık ve ışıltılı modelleri bulabileceğiniz ürünler dışında; figürlü, düz renkli ya da çiçekli paspas takımlarını da bulmanız mümkün. Genellikle set olarak ikili ya da üçlü olarak satılan paspasları isteğinize göre tekli olarak da bulabilirsiniz.

Klozet Takımı Fiyatları Nasıldır ?

Banyonuzda tercih edeceğiniz banyo paspas setlerinin fiyatları takımın stiline, markasına ve paspasın dokusuna göre değişiklik göstermektedir. Genellikle her bütçeye hitap edebilen modellerin tekli olanlarının ve set olanlarının da fiyatları değişmektedir.

Tüm bunlara ek olarak üçlü setlerin dışında içinde farklı parçaları olan banyo takımları da bulunmaktadır. Bu takımlarda ek olarak büyük banyolar için bir büyük paspas daha bulunmaktadır. Banyo takımları mekana uygun şık ürünler olmasının yanı sıra ıslak zeminde oluşabilecek tehlikeli durumlar için de ekstra güvenlik sağlamasıyla da sıkça tercih edilmektedir.

Klozet Takımı Nasıl Temizlenmelidir ?

Klozet setlerinin temizliği paspasların dokusuna göre değişiklik göstermektedir. Bazı banyo takımlarının yıkanması için çamaşır makinesi kullanımı önerilmezken bazıları çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilmektedir. Yıkama işlemi yapılırken renk soldurucu ve dokuya zarar verecek nitelikte deterjanların kullanılmaması önemlidir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT