Toplam 597 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Klozet Takımları


Banyolara dekoratif bir katkı sağlayan klozet takımları, bulundukları ortama ayrı bir sıcaklık ve zenginlik de katıyor. Estetik olmalarının yanı sıra fonksiyonel de olan ürünler, çıplak ayakla zemine basmaya izin veriyor, kaymaz tabanlı olanları olası kazalara karşı koruyor.

Banyo tekstili kategorisi altında sunulan, klozet takımları modelleri parça sayılarına göre; ikili, üçlü ve beşli setler olarak piyasaya sürülüyor. Banyo paspası, klozet örtüsü ve yaka içeren üçlü bloglar en ilgi çeken modeller arasında yer alıyor. Lastikli klozet örtüleri de takma ve çıkartma pratikliği ile rağbet görüyor. Desenli, sade, baskılı, şekilli tasarımlarla sunulan ürünler, farklı dekorasyonlarla uyum göstermesi sebebiyle her ortama uygun tarzları sunuyor. Farklı ebatlarda üretilen klozet takımları, akrilik, pamuklu, suni deri, soft polyester gibi malzemelerden üretiliyor. Kaymaz lateks tabanlı ürünler, zeminde sağlam tutuş sağlamaları sebebiyle rağbet görüyor.

Dikdörtgen, oval, yuvarlak, kare ya da özel kesim şekillerde yer alan takımlar, değişik alanlara uygun ürünü bulmayı kolaylaştırırken, farklı zevklere de hitap ediyor. İyi dekore edilen estetik ve uyumlu bir banyo için ürünleri satın alırken; banyonuzun hacmine, banyoda kullanılan renklere dikkat etmeniz öneriliyor.

Klozet takımı fiyatları ürünlerin malzemesine, ebatlarına ve parça sayısına göre farklı skalada yer alıyor. Ev dekorasyonunda önemli bir unsur olan ürünler, banyolara tarzınızı katarak kişilik kazandırıyor. Çamaşır makinesinde yıkanabilen ürünler, temizlik kolaylığıyla tercih ediliyor.

Sağladıkları kolaylıklarla çocuklu evlerde özellikle tercih edilen ürünler, banyoda yalın ayak dolaşma özgürlüğü sağlıyor. Banyonuza sıcaklık katacak estetik bir dokunuş arıyorsanız, Alper, Tekzen, Eisl, Bosphorus, Japar, Lider, Doğuş Banyo gibi markaların zevkinize ve banyonuza uygun ürününü seçip Tekzen ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT