Toplam 30 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Kapı Arkası Askı


Veravit İkili Askı (V)
Veravit İkili Askı (V)
Sadece Mağazada
79,99 TL

Evlerde her zaman eşyaları koyacak yeni alanlara ihtiyaç duyulur. Bunun için tasarlanan pratik ürünler ihtiyaçlarınızı karşılar. Kapı arkası askı çözümleri ve kapak üstü havlu askısı da dar alanlarınızda eşyalarınızı asıp ortadan kaldıracağınız, daha düzenli bir görünüm elde edeceğiniz çözümler sağlar.


Küçük evlerin ve dar odaların kurtarıcısı olan kapı arkası askısı çeşitleri ile ebeveyn odalarında, çocuklarınızın odasında, banyoda mutfakta, kısacası eşyalarınızı asmak isteyeceğiniz her yerde pratik yardımcınızdır. Askı çeşitleri farklı ihtiyaçlar için tasarlanmış alternatifleriyle beğeninize sunulmaktadır. Kapak üstü havlu askısı dar mutfaklarda havlu asmanızı kolaylaştırır. Size alan kazanır. Tahta, plastik ve metal alternatiflerle hazırlanan askılar kolaylıkla kapı üstlerine monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. Askı çözümleri ile günlük hayatınızda kullandığınız giysilerinizi, mont ve ceketlerinizi, takılarınızı ya da çantalarınızı rahatça düzenleyebilir, evinizdeki göz yoran kalabalığı ortadan kaldırabilirsiniz. Fazla yer kaplayan eşyalarınızı askı yardımıyla azaltabilirsiniz. 


Farklı odalarınızda ihtiyaç duyduğunuz düzenleme alanını çeşitli askı alternatifleriyle oluşturabilirsiniz. Dar alanların ve küçük odalı evlerin tüm alanlarını kullanmak hayatınızı kolaylaştırır. Dikey ya da yatay kapı arkası askı modelleriyle ihtiyaç duyduğunuz alanları yaratabilirsiniz. Ev Düzenleyiciler kategorisinde yer alan modelleri inceleyerek ihtiyaçlarınızı giderecek ürünü kolayca bulabilirsiniz. Ev düzeninizi oluştururken tüm alanları verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Dar alanlarda ihtiyacınıza cevap verecek askı çeşitlerini kullanarak evi daha kullanışlı ve düzenli bir hale getirebilirsiniz. 


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünleri kolaylıkla seçebilir, ürünlerin üzerine tıklayarak detaylarını ve özelliklerini inceleyebilir ve arzu ettiğiniz ürünü kolayca sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT