Toplam 216 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Kaymaz Halılar


Evlere sıcaklık katan unsurların başında gelen halılar, Türk evlerinde geleneksel bir yer taşıyor. Öte yandan; yaşam temposunun arttığı günümüz şartlarında ev içinde koşturmak olağanlaşıyor. Bu sırada hızlı hareketler sonucu zeminde kayan halılar ayağa takılabiliyor ya da ayak altından kayabiliyor ve bu sebeple de kayan halılar kazalara sebebiyet veriyor.

 

Kayan tabana sahip halılar başta hareketli çocuklar olmak üzere, fiziksel olarak zayıf kondisyona sahip yaşlı ve hasta bireyler için olduğu kadar, dinamik yaşayan yetişkinler için de risk teşkil edebiliyor. Bu ihtiyaçlar sebebiyle üretilen kaymaz halılar taşıdıkları klasik ve modern çizgiler ile farklı tasarımlar sunuyor. Ev tekstili kategorisinde sunulan kaymaz halı modelleri; ürünlerin malzemelerine, tasarımlarına, kullanım alanlarına ve zamanlarına göre farklılık arz ediyor.

 

Kaymaz tabanlı halı çeşitleri; klasik kaymaz halıların yanı sıra kaymaz banyo halıları, kaymaz mutfak halıları, koridorlar için ideal olan kaymaz yollukları içeriyor. Diğer kaymaz taban halı modelleri; kaymaz tabanlı pelüş halılar, kaymaz patchwork halılar, kaymaz tüysüz halılar, kaymaz yıkanabilir halılar, kaymaz yuvarlak halılar, kaymaz taban ince halılar, kaymaz taban kalın halılar, kaymaz yazlık halılar ve kaymaz anti alerjik halılardan oluşuyor.

 

Desenli ve sade yapılarda bulunan kaymaz halılar farklı zevklere hitap ederken, anti alerjik kaymaz halılar hassas bünyeli bireylerin tercihi oluyor. Uzun koridorlara sahip evlerde tercih edilen kaymaz tabanlı yolluklar, koridorda koşmaya alışkın bireyler için büyük bir kolaylık sağlıyor. Kaymaz tabanlı halılar evde pet besleyenler için de koşturan canlıların enerjisi ile yer değiştirmeyerek ev düzenini muhafaza ediyor. Kaymaz tabanlı halı fiyatları ürünlerin büyüklüklerine, malzemelerine, tasarım ve dokumalarına göre farklılık gösteriyor. Dilediğiniz kaydırmaz tabanlı ürünü seçerek Era, Prizma, Örnek gibi markalara ait kaymaz halı ve yolluk modellerini Tekzen farkıyla satın alabilir, evinizde daha rahat hareket edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT