Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Kaymaz Halılar


En Dayanıklı Kaymaz Taban Halı Modelleri Tekzen'de!

Evlerin vazgeçilmezi olan halılar arasından kaymaz özelliğe sahip olanlar, oldukça işlevli bir kullanım imkanı sunar. Kaymaz halılar, özellikle kaygan zeminlere ve her türlü zemine sıkıca tutunma özelliğine sahiptir. Bu sayede olası kazaları önleyerek sizi korur. Evinizi daha güvenli ve sıcak bir hale getirmek istiyorsanız, "Kozzy Home Yıkanabilir Kaymaz Taban Halı RFE6530 160x230 cm" ve "Kozzy Home Yıkanabilir Kaymaz Taban Halı 6353 80x300 cm" gibi daha pek çok kaymaz halıyı tercih edebilirsiniz.

Her Tarza Uygun Kaymaz Halı Çeşitleri

Kaymaz taban halı oldukça fazla model sunarak farklı tarzlara hitap eder. Renk, desen, ölçü, tasarım, materyal gibi çeşitli özellikleri farklılaşır. Bunlar arasından seçim yaparken zevkinize ve ihtiyacınıza hitap eden seçenekleri bulabilirsiniz. "mutfak halıları" arasında da yer alan kaymaz tabanlı halılar klasik, sade, gösterişli gibi tasarımlara sahiptir. Minimal bir tarza sahipseniz, düz renkli siyah ya da beyaz modellere göz atabilirsiniz. Gösterişli bir tarzınız varsa çok renkli ve desenli modeller sizin için uygundur. Farklı kumaşlardan elde edilen kaymaz halılar arasından da kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. "yolluk modelleri" de kaymaz özellikte seçenekler sunar; evinizin farklı alanlarında bu halılar ile avantajlı kullanım yapabilirsiniz.

Kaymaz Tabanlı Halıların Avantajlı Özellikleri

Oldukça kullanışlı özellikleriyle ön plana çıkan kaydırmaz halılar, evler veya pek çok yer için tercih edilebilir. Bu halıların en önemli özellikleri arasında zemine sıkıca tutunmaları yer alır. Böylece üzerindeyken olası kazaları önleyerek güvenli bir kullanım imkanı sunar. Ayrıca halıların sürekli bozuk görünmesi ve yapısının bozulması gibi sorunları da önler. Süpürürken ve silerken kolaylık sağlar. Özellikle çocuklu ve evcil hayvanlı evler için kaymaz tabanlı "kilim modelleri" arasında idealdir.

Geniş Kullanım Alanına Hitap Eder

Kaydırmaz halı modelleri, farklı kullanım alanlarına hitap ederek farklı ihtiyaçları karşılar. Evde, ofiste aradığınız kalite ve güvenli kullanımı bu modellerde bulabilirsiniz. Ayrıca evin farklı alanlarında da kaymaz halılara yer verebilirsiniz. "post halılar" ile evinizin koridoru veya antresinde hem dekoratif hem de güvenli bir tarz oluşturabilirsiniz. Her odaya uygun bir altı kaymaz halı bulabilirsiniz. Örneğin; "çocuk halıları" tercih ederken kaymaz tabanlı halıları tercih ederek çocuğunuzun odasında güvenli bir alan oluşturabilirsiniz. Banyo gibi sürekli ıslanan ve zemini fayans ve dolayısıyla kaygan olan yerler için de kaymaz tabanlı halılar ideal kullanım imkanı sunar.

Farklı Ölçülerde Kaymaz Taban Halılar

Kaymaz taban halı modelleri arasından seçim yaparken ölçüsü oldukça önemlidir. Kullanacağınız yere uygun ölçüde olan halılar, daha kullanışlıdır. "el dokuması kilimler" genellikle daha küçük boyutlardadır. Çünkü daha ince bir yapıdadırlar ve evin koridoru gibi yerlerde kullanıma uygundur. Eğer salon, yatak odası gibi geniş odalarda kullanım yapacaksanız, "el dokuması halılar" arasından kaymaz tabanlı olanları tercih edebilirsiniz. 4 metre kaymaz halı büyük odalarda kullanım için ideal seçeneklerdendir. Farklı ebatlardaki kaymaz tabanlı halıların fiyatları büyüklüklerine göre değişiklik gösterir.

Her Bütçeye Uygun Kaymaz Tabanlı Halılar

Kaymaz taban halı fiyatları pek çok özelliğe göre değişiklik gösterir. Halının modeli, tasarımı, kumaşı, ölçüsü gibi faktörler fiyatları etkileyen kriterler arasında yer alır. Sade ve klasik tarza sahip olanlar daha uygun fiyatlıdır; "dijital baskılı halılar" ise daha gösterişli olduğundan yüksek fiyatlara sahiptir. Ayrıca halının hangi kumaştan üretildiği de tarzının ve fiyatının belirlenmesinde etkilidir. El dokuması olanlarla jüt kilimler arasında fiyat farkları görülür. 6 metre kaymaz halı fiyatları diğerlerine göre daha yüksektir; çünkü daha büyüktür. Farklı özelliklere ve fiyatlara sahip kaymaz halılar arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Aradığınız kaymaz tabanlı halılar Tekzen’de!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT