Toplam 23 üründen, 1-23 arası gösteriliyor.

Stickerlar ve Sticker Çeşitleri

Evinize yeni bir atmosfer kazandırmak isterseniz, mobilya kaplama kağıtları Tekzen kategorileri içinde önerilerimizin başında gelecektir. Çeşitli mobilyalar için farklı seçenekleri bulunan stickerlar, yaşadığınız mekanda sizi yansıtacak tasarımlar gerçekleştirmenize olanak verecektir. Duvar stickerları ile yalnızca mobilyaların değil, duvarlarınızın da düşüncelerinizi dile getiren elçilere dönüşmesine olanak verebilirsiniz.

Bir Sticker Nasıl Yapıştırılır?

Yapışkanlı duvar süsleri birçok evde ve kafede tercih edilen hem uygun fiyatlı hem de kolay kullanımlı aksesuarlardır. Bu aksesuarlar sayesinde normalde düz renkli ve sıkıcı olan duvarlarınıza yeni bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Stickerı yapıştırırken dikkatli olmalısınız; herhangi bir pot yapmadan ve mümkünse köşelerden sündürerek arzu ettiğiniz bölgeye yapıştırın. Yapıştırmayı her alanı bir anda değil, bir köşeyi yapıştırdıktan sonra parça parça devam eden bölgeleri de yapıştırmak suretiyle yapın.

Kaliteli bir sticker kullandığınızda hem uygulama hem de kullanım ömrü açısından çok daha rahat edersiniz. Yapıştırma aşamasında hava kapma veya sonradan kabarma gibi sorunlar düzgün yapıştırılan, kaliteli bir yapışkan aksesuarda oluşmaz.

Bir Sticker Nasıl Sökülür?

Yapışkan duvar süsü Tekzen tarafından en çok satılan ve en popüler aksesuarların başında gelir. Bununla birlikte bazen değişiklik bazen de taşınma için bunları sökmek gerekebilir. Sticker aksesuarları sökerken sıcak suya batırılmış bir bezle veya şartlar uygunsa sıcak suyla aksesuarı silin. Sıcaktan ve sudan yumuşayan yapışkan taraf sökülmeye uygun hale gelecektir. Sökme işlemini sabırlı, parça parça ve yavaş yavaş yapın. Hızla bir anda çekmek zemine veya aksesuara zarar verebilir.

Kaliteli bir yapışkan aksesuar kullandığınızda sökme işlemi çok daha rahat ve zahmetsiz olacaktır. Sıcak suya alternatif olarak bir maket bıçağı yardımıyla, zemine zarar vermemeye azami dikkat göstererek yapışkan aksesuarı kaldırabilirsiniz. Akabinde acele etmeden adım adım kaldırma işlemini sürdürebilir, böylece tasasız bir şekilde yapışkanı sökebilir; gerekirse başka bölgelerde kullanabilirsiniz.

Stickerlarla Yapılabilecek Estetik Uygulamalar

Yapışkanlı duvar süsleri özellikle doğada sık rastladığımız estetik güzelliklerin duvarlarımızda yer almasına olana verir. Sarmaşık, çiçek ve ağaç motiflerinin çeşitli renk seçenekleriyle tasarımsal olarak uygulandığı yapışkanlı duvar süsleri estetik bir atmosfer oluşturulması için ihtiyacınız olan herşeye sahiptir. Tek bir parça süs ile hoş bir köşe oluşturabilir veya süsleri arka arkaya kullanarak bir orman motifi elde edebilirsiniz.

Yapışkanlı duvar süsü ile doğal çalışmaların yanı sıra retro yahut silüet tasarımlar da yapabilirsiniz. Sevdiğiniz bir sanatçının yahut düşünürün silüetini kütüphanenizdeki okuma köşenizin duvarına yapıştırabilirsiniz. İstanbul temalı bir kafe açmayı düşünüyorsanız, kafenizin duvarlarında şehrin simgelerinin çizimlerini canlandırabilirsiniz. Son derece kolay yapıştırılan bu estetik aksesuarlarla olağanüstü güzellikte atmosferler yaratmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken hayallerinizi yüzeylere yansıtmak.

Çocuk Odalarında Sticker Süsleri

Duvar sticker tekzen bünyesinde çeşitli tasarımlarla beğeninize sunulmaktadır. En popüler tasarımların arasında çocuk odası ve çizgi film tasarımları gelir. Çocuklar hayal gücü geniş bireylerdir ve renkli tasarımları, sevdikleri kahramanları, etkileyici renkleri duvarlarında görmekten mutluluk duyarlar. Dolayısıyla çocuğunuzu mutlu eden bir çocuk odası atmosferi için sticker süs aksesuarlarını tercih edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT