Toplam 811 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

ELEKTRİK & AYDINLATMA


Sensörlü Ledli Gece Lambası 1 Watt
Sensörlü Ledli Gece Lambası 1 Watt
Sadece Mağazada
109,90 TL
1 Led Ahantarlık Fener Fok BH-1057
1 Led Ahantarlık Fener Fok BH-1057
Sadece Mağazada
49,99 TL
Yassı Fiş Dişi 2.5 A - 520471
Yassı Fiş Dişi 2.5 A - 520471
Sadece Mağazada
22,99 TL

Yüzlerce Çeşit Aydınlatma Ürünü Tekzen'de!

Aydınlatma ve elektrik artık yalnızca karanlık mekanlarda görebilme yetinizi karşılamak için değil, süsleyici bir unsur olarak da kullanılıyor. Günümüzde insanlar, yaşam alanlarını aydınlatmak için elektrik kullanır. Elbette yalnızca aydınlatmak artık yetmiyor. Aynı zamanda estetik olarak göze hoş gelen farklı tasarımlara sahip aydınlatıcılar tercih ediliyor. Estetik şekilde zevke hitap eden çeşitli modeller ve farklı aksesuarlar geniş bir seçenek yelpazesi meydana getirmiştir. Bolca seçenek arasından aradığınız tüm aydınlatma ürünleri Tekzen sayesinde tek tuş uzağınızda sizleri bekliyor.

Her Mekâna Farklı Aydınlatma

Konutlarda aydınlatmayı sağlarken görselliğe ve niteliğe öncelik vermelisiniz. Evinizde aydınlatmayı seçerken karşınıza çeşitli seçenekler çıkar. Bunlar vurgu aydınlatması, görev aydınlatması ve ortam aydınlatmasıdır. Ortam aydınlatmalarını sağlayan ışık kaynakları genellikle tavan lambalarıdır. Avize , tavan armatür, çeşitli floresanlar bu amaçla kullanılabilir. Aydınlatma konutunuza ve büronuza yapılan makyaj gibidir. Elverişsiz bir aydınlatma elektrik masrafına sebep olacağı gibi yeterli aydınlatma sağlayamayacağından karanlık bir ortama sebep olacaktır. Doğru aydınlatma için odanın büyüklüğü ile ihtiyacınız olan aydınlatma gücüne karar vermenizin ardından odanın stiline uygun bir aydınlatma seçimi yapabilirsiniz. Aydınlatma, mekânı kullanacak şahısların lüzumlarına göre şekillenir; çalışma odasında önemli olan ışığın ihtiyacınız olan bölgeyi aydınlatmasıdır. Dolayısıyla ışık kaynağının hareketli olması çalışma odası için daha uygun olacaktır. Yatak odasında ise önemli olan aydınlatmanın şiddetidir. Banyoda Kullanılacak banyo lambasının neme dayanıklı olması ehemmiyetlidir. Avizelerin farklı modelleri ile evinizi çok farklı stillere büründürebilirsiniz.

Her Odaya Uygun Aydınlatma Çözümü Tekzen’de

Çalışma odalarında masanız için en uygun masa lambası çeşitleriyle hem stilinize hem de çalışma masanıza en uygun lambayı Tekzen’de bulabilirsiniz. En çok tercih edilen çalışma masası lambaları arasında yer alan LED’li beyaz masa lambası ve daha fazlası için siz de Tekzen’e hemen şimdi göz atabilirsiniz. Çalışma odalarında aynı zamanda lambader modelleriyle de modern dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Yalnız çalışma odanıza değil, salonlara veya yatak odalarında da hem aydınlatma hem de dekor amacı ile lambader kullanabilirsiniz. Yatak odaları için gözü yormayan çeşitli abajur ve gece lambaları kullanabilirsiniz. Farklı farklı desenlerde ve modellerde abajurlar ile yatak odanızı daha şaşaalı veya daha sade bir hale getirmeniz mümkün. Aplik modelleri de yatak odaları için de oldukça uygundur. Aplikleri aynı zamanda ara odalarda, hollerde de kullanabilirsiniz.

Her Zevke ve Estetiğe Uygun Modeller

Nitelikten emin olduktan sonra Tekzen aydınlatma modelleriyle dilediğiniz zevk ve estetik kavrayışına göre konutunuzu planlayabilirsiniz. Vurgu aydınlatması aksesuarlarında çeşitli aydınlatma modelleri arasında olan spot lamba aydınlatmaları, niş aydınlatmaları, çerçeve lambaları ve daha pek çok çeşidini konutunuzda dilediğiniz atmosferi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Banyo lambası olarak farklı modellerdeki ampuller kullanarak çeşitli aydınlatmalarla banyonuzu ışıklandırabilirsiniz.

Aydınlatmak İçin Priz Şartına Son

Çocuk odası aydınlatma seçenekleri arasından çizgi film figürlerinin bulunduğu avizeler veya Tekzen lambader çeşitlerini inceleyerek çocuğunuzun odasına en uygun lamba seçeneğini anında bulabilirsiniz. Aydınlatmak istediğiniz alanda duy veya priz bulunmaması durumunda da tüm ihtiyaçlarınız Tekzen’de. Priz ve anahtarlar çeşitleriyle dilediğiniz her yeri istediğiniz gibi ışıklandırabilir, istediğiniz odalarda loş, diğer odalarda daha aydınlık bir ışıklandırmaya yer verebilirsiniz.

Hırsızlara Karşı Lambayı Açık Bırakmaya Son

Akşam, hava karardığı vakitlerde dışarı çıktığınızda, evde kimse olmadığı zamanlarda bir lambayı açık bırakarak hırsızlara karşı önlem aldığınızı umsanız da fatura da bir o kadar katlanıyor. Bunun yerine daha uygun bir çözüm olan güvenlik sistemleri seçeneklerine göz atabilir, cep dostu fiyatlarıyla hırsızlara karşı önleminizi Tekzen’den alabilirsiniz. Bu sayede evde olmadığınız vakitlerde lamba yakarak faturalarınızın katlanması derdine son verebilirsiniz. Aradığınız yüzlerce çeşit lamba, elektronik ürünler ve daha fazlası Tekzen’de! Siz de hemen şimdi Tekzen’e göz atın.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT