Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.

Sevdiğiniz filmleri izleyebileceğiniz, müzik dinlerken kalite ile tanışacağınız birbirinden kullanışlı, profesyonel ses ve görüntü sistemleri Tekzen kalitesi ve güveni ile sunuluyor. Farklı birçok seçenek sayesinde DVD, CD ya da ses aygıtlarınızı oynatabilecek, seçtiğiniz görüntü ya da ses formatları ile keyifli zamanlar yaşayabileceksiniz.


Elektronik konusunda aradığınız her şeyi bulabileceğiniz, elektronik & bilgisayar kategorisinin altında yer alan bu bölümde farklı ve kaliteli markalar bir araya geliyor. Acer, Aiptek, Odisu, Mecer, Next, Gerok, Ipega, Philips, Snopy gibi seçkin markaların kaliteli ürün seçenekleri sizlere sunuluyor.


DVD & DIVX & Blu-RAY oynatıcılar, iPhone ve iPod hoparlör sistemi, kulaklıklar, projeksiyon cihazları, uydu alıcısı ve sistemleri olarak alt başlıklara ayrılmış kategori içerisinde, aradığınız ürünü rahat bir şekilde bulabilir ve size uygun avantajlar eşliğinde sahip olabilirsiniz.


Görüntüleri daha büyük ekranlara yansıtmaya yarayan, son teknoloji ile geliştirilmiş projeksiyonlar, iPhone ya da iPod'lardan daha yüksek ses ile müzik dinlemenizi sağlayan hoparlör seçenekleri, keyifle müzik dinleyebileceğiniz kulaklıklar ve gelişmiş teknolojisi ile hem televizyon hem oyun konsolu olarak kullanılabilen DVD oynatıcılar sizleri bekliyor.


Multimedya ses ve görüntü sistemleri arasında yer alan rengârenk kulaklıklarla müzik dinlerken tarzınızı yansıtabilir, akıllı telefonlarınıza kolaylıkla takılan projeksiyonlar sayesinde de web sitelerine veya oyunlara büyük ekranda bakabilirsiniz.


Farklı donanımlara sahip yüksek teknolojili uydu alıcıları ile kanallarınızı kolaylıkla düzenleyebilir ve hızlı kanal geçişleri ile TV seyretmenin keyfini yaşayabilirsiniz.


Modellerin daha detaylı bilgilerini ve özelliklerini kategori içerisinde bulabilir, dilerseniz birbirleri ile kıyaslayarak tercihlerinizi ona göre yapabilirsiniz. Ses ve görüntü sistemleri kategorisinde, ihtiyaç duyduğunuz teknolojik ürünlere Tekzen kalitesi ve güveni ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT