Toplam 42 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Sigorta ve Sigorta Kutuları


Sigorta ve Sigorta Kutuları Kategorisinin Çok Satanları

Elektrik Aksesuarları & Sigorta ve Sigorta kutuları kategorisinin altında bulabileceğiniz bu bölümde bulunan ve bir çok farklı modeli olan sigortalar ve kaçak akım rölesi modelleri ile evinizin veya apartmanınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.


Kaliteli malzemeler kullanılarak geliştirilen sigortalar ile her türlü yaşam alanı daha güvenli hale geliyor. Kaçak akımı engelleyen yapıları sayesinde elektronik eşyalar daha verimli hale geliyor. Akım koruma röleleri, otomatik sigorta modelleri, otomat ve sigorta kutuları gibi pek çok farklı ürünün ile bulunduğu bu kategori içinden sizin için en elverişli olan modeli tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve tasarımlara sahip bu ürünler, fiyatlarıyla da kullanıcıları memnun ediyor


Legrand, Makel, Modelsa, None, Siemens ve Viko gibi bu konuda güvenilir markalar tarafından sunulan birçok ürün çeşidi arasından fiyat veya güvenlik açısından size en uygun olanı seçebilirsiniz


Farklı işlevleri, özellikleri ve renkleri ile farklı kullanımlar için uygun olan bu ürünler sayesinde elektrikli eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Sıva alt için uygun olan veya farklı koruma özelliklerine sahip birçok farklı ürün arasından, ihtiyacınız olanı seçebilir ve yaşam alanlarınızı daha güvenli bir hale getirme şansını elde edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, kolay monte edilebilir ve farklı ebatlara sahip olan bu ürünler, kullanıcılarına montaj açısından da birçok kolaylık sağlıyor.


Tekzen güvencesi ve kalitesi ile sunulan bu ürünler sayesinde aracınıza farklı bir dokunuş yapabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz için dilerseniz de ortak kullanım amacıyla bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerin üzerine tıklayarak daha detaylı bilgilere ve ürün özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT