Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

En Güvenli Elektrik Sigorta Kutuları Tekzen'de!

Elektrik enerjisine hayatın her alanında ihtiyaç duyulur. Günlük hayatta sürekli olarak elektrikli cihazlar ve aletler kullanılır. Bu sebeple elektrik sistemlerinin güvenliği ve bakımı çok önemlidir. Elektrik ve aydınlatma ürünleri için gerekli olan elektrik enerjisini sağlarken sisteme fazla yükleme olması durumunda sigortalar, sistemi kapayarak arızaların ve aşırı yüklemelerin ortaya çıkmasını engeller. Güvenliğiniz için oldukça önemli olan sigorta kutularını Tekzen’de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Sigorta Kutusu Modelleri

Ev sigorta kutusu modelleri farklı seçeneklere sahiptir. Tüm bu seçeneklerin tasarım açısından farklı özellikleri bulunabilir. Bu durum ürünlerin farklı amaçlar için kullanıma uygun olmasına yardımcı olabilir. Sigorta kutuları tekli ve çoklu olarak farklı seçenekler de bulundururlar. Tekli sigorta kutuları tek bir şaltere sahip olur. Mutlusan Comfort 6'lı Sigorta Kutusu (S/A) gibi çoklu kutular ise birden fazla şalter ile çalışır. 6 adet şaltere sahip olan bu model sayesinde 6 farklı elektrik akımını ayrı ayrı kesebilmek mümkün olur. Siz de kendinize uygun modeli Tekzen’de bulunan seçenekler arasından belirleyebilirsiniz.

Kalitesiyle Uzun Süre Dayanıklılık Gösterecek Sigorta Kutuları

Şalter kutularıyla ilgili en önemli özelliklerden biri kalite olur. Güvenlik için son derece önemli bir materyal olan elektrik sigortası, farklı materyalden üretilmiş seçenekler sahiptir. Bu materyallerin kalitesi, dayanıklılığını ve çalışma şeklini etkiler. Kalitesiz materyallerden üretilen seçenekler, düzgün bir şekilde çalışmazlar. Bu durumda çok kolay bir şekilde bozulabilir ve yangınlar gibi tehlikeli durumların ortaya çıkmasına sebep olabilirler. Viko Otomatik Sigorta 1x16a B 3ka-3vtb-1b16 gibi üstün kalite materyallerden üretilmiş olan ürünler, sistemden normalin çok üstünde bir akım geçtiğinde akımı direkt olarak keser. Kalitesi dolayısıyla elektrik kaçaklarını da engeller. Kapı zilleri gibi elektrikli aletlerin tümünü güvenle kullanabilmeniz yardımcı olacak ve uzun süre kullanabileceğiniz tüm sigorta kutularını Tekzen’den edinebilirsiniz.

Sahip Oldukları Farklı Özelliklerle Sigorta Kutuları

Sigorta kutularının her biri birbirinden farklı özellikler taşır. Bu sayede sigorta kutuları, farklı elektrik sistemlerine uygun hale gelebilir. Ürünlerin farklılık gösteren bir özelliği beyan akımı olur. Beyan akımı, ürünlerin üstüne çıkıldığında şalterleri otomatik olarak kapatarak sistemdeki akımı keseceği değerdir. Örneğin, 40 amper sigortalardan bu değerin üstünde bir akım geçtiğinde elektrik kesilerek, elektrik kablosu yanıklarının ve bu sebeple kaçakların oluşması engellenir. Elektrik sistemlerinde tamirat işlemleri yaparken de bu şalterleri indirerek de sistemdeki akımı kesebilirsiniz. Kontrol kalemi ile şalteri kapattıktan sonra elektriğin kesildiğinden emin olabilirsiniz.

Kolay Kullanımıyla Sigorta Kutuları

Klemensler ile birbirine bağlanmış olan elektrik sistemlerinde kontrol sağlamak için çok şalterlere sahip olan sigortalar bulunur. 5’li sigorta kutuları bu tür modellerden biridir. Bu tür ürünleri evinizde kullanırken genellikle her odanın farklı bir şalteri bulunur. Bu sayede sistemin belli bir bölümünden yüksek akım geçtiğinde tüm elektrik sisteminde elektrik kesintisi yapılmak zorunda kalmazsınız. Elektriği kesmek için tek yapmanız gereken şalterleri indirmektir. Siz de çok kolay bir şekilde kullanabileceğiniz sigorta kutuları ve balast gibi çeşitli elektriksel ürünlerini Tekzen’de bulabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarıyla Sigorta Kutuları

Elektrik sigorta fiyatları, Tekzen’de çeşitli seçeneklerle sizlere sunulur. Bu sayede farklı bütçeler sahip olan kullanıcılar, rahatlıkla kendilerine uygun ürünü bulabilir. Ürün seçenekleri arasında sigorta kutunuzla uyumlu olacak buat kapağı seçeneklerini de bulabilirsiniz. Priz çevirici gibi elektrik sisteminde ihtiyacınız olan çeşitli aletlerle birlikte set halinde bulabileceğiniz ürünler de avantajlı seçenekler arasındadır. Şartel fiyatları sahip olunan beyan akımına göre değişiklik gösterebilirler. Tekzen’e özel fırsatlarla bütçenizi zorlamadan en iyi elektrik sigortası markalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT