Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Uydu Alıcıları & Sistemleri


En İyi Uydu Alıcı Sistemleri Tekzen’de!

Elektronik ürünler içerisinde yer alan uydu alıcı sistemleri, uydudan gelen sinyalleri işleyerek televizyonunuzda görüntüye dönüştürür. Kaliteli bir görüntü için ihtiyacınız olan uydu sistemleri, en iyi modelleri ile Tekzen’de sizleri bekler. Zahmetsiz bir şekilde televizyon izlemenize imkan tanıyan bu ürünler çanak anten çeşitleri ile birlikte de kullanılabilir. Hemen şimdi geniş ürün yelpazesine göz atarak ihtiyacınıza uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

Uydu Alıcı Sistemleri Özellikleri

Uydu alıcı sistemleri, televizyon deneyiminizi iyileştiren özellikleriyle karşınıza çıkar. Değişikliklerin uydunuzda güncellenmesini sağlayan bu ürünler, akıllı kumandalar ile kolayca kontrol edebileceğiniz kullanışlı menü dizaynını gözler önüne serer. Kanal listesi düzenleme özelliği, favori kanallarınızı ilk sıralara almanıza yardımcı olur. Kablolar yardımı ile kolay bir şekilde kurulumu yapılabilen uydu alıcı sistemleri, televizyon arkasına gizlenebilen dizayna sahip modelleriyle beğenilerinizi kazanır. Dilerseniz TV askı aparatları yardımı ile bu ürünleri doğru yere konumlandırabilirsiniz. Modeller arasında değişkenlik gösteren özellikleri detaylı bir şekilde inceleyerek size uygun ürünü hızlıca seçebilirsiniz

Uydu Alıcı Sistemleri Modelleri

Led televizyonlar ve diğer televizyon modellerinde görüntünün sorunsuz bir şekilde oluşmasını sağlayan uydu alıcı sistemleri, farklı model seçenekleri ile karşınıza çıkar. Rowell Full HD uydu alıcı RWL8900HD modeli, USB giriş yeri ve USB kayıt özelliğiyle dikkat çeker. HDMI çıkışlı bu model, Full HD görüntüyü gözler önüne serer. Next 64 IP TV özellikli 2 USB girişli HD uydu alıcı-140 modeli ise zengin özellikleriyle göz doldurur. 10.000 uydu kanal kapasitesi, gelişmiş işlemci hızı ve USB Wi-Fi aygıt desteği ile benzersiz bir deneyim sunar. HD uydu alıcısı arayanların ilk tercihleri arasında yer alan bu model ve daha fazlası için doğru adrestesiniz.

Uydu Alıcı Sistemleri Televizyona Nasıl Bağlanır?

Uydu alıcı sistemlerinden yararlanmak için televizyona bağlamak gerekir. Bu işlem için ürünlerin çıkış kısmına ve televizyonunuzun giriş kısımlarına dikkat etmeniz gerekir. Seçtiğiniz modelin kullanım kılavuzunda yer alan talimatları takip ederek doğru giriş ve çıkışlarla uydu alıcısını televizyonunuza bağlayabilirsiniz. Wireless adaptörler ile de bağlantı kurabileceğiniz bu sistemi kurarken ürünün kullanma kılavuzuna mutlaka göz atmalısınız. Bu sayede, sorunsuz bir kurulum gerçekleştirebilir, ürünün sunduğu fonksiyonlardan kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Uydu Alıcı Sistemleri Fiyatları

HD, Wi-Fi, kart girişi, kayıt yapabilme gibi çeşitli özellikler ve markalara göre değişkenlik gösterebilen uydu alıcı fiyatları; her bütçeye hitap eden aralıkları ile geniş ürün yelpazesi içerisinde sizleri bekler. Ürünün sahip olduğu özellikler arttıkça fiyatların yükseldiği görülür. Seçiminizi yaparken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız, bütçenize uygun fiyatlara sahip olan modele sahip olmanızı kolaylaştırabilir. Basit kurulumu ve zahmetsiz kullanıma sahip uydu alıcı sistemleri, televizyonunuzu kaliteli bir görüntü eşliğinde seyretmenize imkan tanır. Uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu ürünler, kompakt tasarımlarıyla da dikkat çekmeyi başarır.

Aradığınız Uydu Alıcı Sistemleri Tekzen’de!

Antenli veya dijital prensipli uydu alıcı sistemleri içerisinden size uygun olan modeli kolayca bulabilirsiniz. Antenli modellere yönelmeye karar verdiyseniz çanak anten fiyatları göz atabilirsiniz. Televizyon kanallarını kumandanız yardımı ile kolayca açmanızı sağlayan bu ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmak için doğru adrestesiniz. Bu ürünler eşliğinde kullanmak istediğiniz kulaklıklar , müzik sistemleri ve diğer ses ve görüntü sistemlerini geniş ürün yelpazesi içerisinde inceleyebilirsiniz. Farklı marka, özellik ve fiyat aralıklarında sizlere sunulan uydu alıcı sistemleri ve diğer elektronik ürünler arasından aradığınıza yüksek kalite eşliğinde sahip olmak için doğru adresiniz Tekzen olur!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT