Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Çevre Birimleri


Elektronik & bilgisayar kategorisinin bu alt bölümünde kulaklıktan mikrofona, ses ve görüntü ürünlerinden hoparlöre kadar geniş yelpazedeki birçok ürünü bulabilirsiniz. Olası güç kesintilerinde devreye girerek masaüstü bilgisayarınızı veri kayıplarına ve elektronik aksamlarının bozulmasına karşı koruyan ups güç kaynakları ile işlerinizi güvenle yapabilirsiniz.


Bilgisayar çevre birimleri arasında en gerekli araçlardan biri olan mouse ürünleri, işlerinizde size büyük kolaylık sağlayabilir. Özellikle oyun oynarken ve gündelik işlerde ihtiyaç duyulan mouse ürünleri, touch pad aracını kullanamayan veya kullanmak istemeyenlerin de en büyük yardımcısıdır.


Ses ve görüntü birimleri ile medya işlerinizi rahatça halledebilirsiniz. Bir webcam yardımıyla sevdikleriniz ile görüntülü görüşebilir, ses ve görüntü kaydı işlerinizi halledebilirsiniz. Medya işleriniz için en gerekli araçlardan olan olan kulaklık ve mikrofon ürünleri sayesinde ise ister bir kulaklık yardımıyla müzik dinleyebilir, isterseniz de bir mikrofon yardımıyla diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz.


Özellikle iş ve eğlence amaçlı aktiviteler için gereksinim duyulan hoparlörler, en önemli bilgisayar çevre birimi modelleri arasında olup, ihtiyaca yönelik birçok çeşide sahiptir. Odanızın genişliği, dinlediğiniz müzik türü, seslerdeki bas ve tiz tonları ya da işleriniz için gerekli olan ses yapısına göre hoparlör seçimleriniz değişebilir. Bunların yanında elektrik gücüne erişemediğiniz ortamlarda iken müzik dinleme veya ses çıkışı ihtiyacı hissedebilir, bir taşınabilir bluetooth hoparlöre gereksinim duyabilirsiniz. İstenilen amaca yönelik, kendi tarzınıza uygun bir hoparlör ile bu gereksinimlerinizi rahatlıkla giderebilirsiniz.


Tekzen kalitesiyle bütçenize uygun olan birçok ürüne rahatlıkla ulaşabilir, inceleyebilir ve beğendiğiniz bir ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT