Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Tripod Lambader


Elektrik ve aydınlatma ürünleri arasında farklı model ve tasarımlara sahip lambader çeşitleri tripod lambader kategorisinde yer alır. Kategoriden tripod lambader ayağı ve başlığına ayrı ayrı ulaşabilir, bütün halindeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Ayak rengi, abajur rengi ve kaplamasında kullanılan kumaş özellikleri gibi detayları ürün sayfalarından detaylıca öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda duy tipi, ısıya dayanma özellikleri ve teknik yapıları da farklılık gösteren ürün çeşitlerinin ampul özelliklerini inceleyerek uygun olanı kategoriden seçebilirsiniz.


Tripod lambader modelleri arasında bas aç mekanizmasına sahip ürünleri çalışma odası, yatak odası ve oturma odası gibi farklı alanlarda kullanarak evinizde sıcak bir dekor oluşturabilirsiniz. Lambader çeşitlerinin ayak yüksekliği ve başlık çapı gibi özelliklerini inceleyebilir, kullanacağınız alana uygun ürünü seçebilirsiniz. Özellikle başlık modelleri ve başlıkta kullanılan desenleri birbirinden farklı olan ürünlerden dekorasyonunuza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Oldukça sade düz ve ara tonların kullanıldığı başlıklar dışında simli ve parıltılı başlıklara sahip lambader çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Metalik ayaklara sahip düz renklerde lambader çeşitlerini inceleyebilir, tek rengin hâkim olduğu lambader modellerini seçerek minimalist dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Ahşap lambader modelleri arasında ise ceviz rengi ve açık ahşap rengi gibi ürünler ile evinize sıcak bir hava katabilirsiniz.


Tek satılan başlık modelleri arasında gül kurusundan kayın yeşiline kadar farklı renk seçeneklerine sahip ürünleri bulabilirsiniz. Kumaş özelliklerine bağlı olarak nemli bezle ile kolayca temizleyebileceğiniz lambader şapkalarının ölçülerini karşılaştırabilirsiniz.


Tekzen güvencesi ile tripod lambader kategorisinden ulaşacağınız ürünleri Crea Lighting Trio, Lumexx, Modelıght ve Modelsa gibi markalardan kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT