Toplam 48 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Priz


En İyi Priz Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Her geçen gün gelişen ve değişen dünyada elektriğin önemi giderek daha da artmaktadır. Yaygın bir kullanım ağına sahip olan elektriği güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlayan yardımcı ise priz olur. Hayatınızda önemli bir role sahip olan elektriğe sağlıklı ve hızlı bir şekilde ulaşabilmenize yardımcı olan Tekzen priz, farklı model seçenekleri ile her isteğe ve ihtiyaca hitap etmeyi başarır. Data priz çeşitleri, dimmer, nümeris, çerçeveler ve daha fazlası için doğru adres Tekzen.

Güvenliğinizden Ödün Vermeyen Priz Tasarımları

Elektrik ve aydınlatma ürünleri kullanımında ihtiyacınız olan elektrik prizi, güvenliğinizden ödün vermeyen tasarımlarıyla ön plana çıkar. Makel Mimoza topraklı priz beyaz altın -M-12208 serisi, yanmaz plastikten üretilen özel gövdesiyle olumsuz kazaların önüne geçer. Kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilen priz çeşitleri, deformasyona dayanıklı yapıları sayesinde güvenli bir montaj imkanı sunar. Prizlerin yanında yer alan anahtar modelleri ise genellikle aydınlatma araçlarınıza elektrik iletimini sağlayan yardımcılar olarak karşınıza çıkar. Priz çerçeveleri ile uyumlu olan elektrik anahtarı çeşitleri içerisinden dekorasyonunuza uygun olanı tercih ederek estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Birbirinden Şık Priz Modelleriyle Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Priz modelleri, işlevsel açıdan önemli bir role sahip olmalarının yanı sıra şık tasarımlarıyla da dikkat çeker. Kullanıldığı ortamın görünümüne zenginlik katan bu ürünler krem, beyaz altın, metal gümüş, beyaz, kahve ve gri priz seçenekleriyle gözler önüne serilir. Oval ve kare şekilleri ile ön plana çıkar. Elektrik prizleri dekorasyon açısından etkili bir unsur olmalarıyla birlikte işlevsel tasarımlarıyla da dikkat çekmeyi başarır. Kapaklı modeller, özellikle küçük çocukların direkt olarak erişimlerini engelleyerek elektrik ile ilgili istenmeyen durumları geride bırakır. Düğmeli modeller ise kullanacağınız zaman elektrik akımına izin vermenize kullanmadığınız zaman akımı kesmenize imkan tanır.

Kullanışlı Tasarımlarıyla Hayatınızı Kolaylaştıran Priz Modelleri

Priz ve anahtar modelleri, gelişen teknolojiyle birlikte hayatınızı kolaylaştıran detaylara sahip olur. Kullanışlı tasarımlara sahip olan ürünler içerisinde USB priz oldukça fazla rağbet görür. Bu modellerin üzerinde ek olarak USB giriş alanları da bulunur. Bu sayede, adaptöre ihtiyaç duymadan bağlantı kablolarınızı kolayca prize takabilmenize imkan tanır. Mutlusan Rita ikili USB ve topraklı priz serisi, ikili USB girişiyle dikkat çeken bir seçenek olur. Priz dönüştürücü ile uyumlu olan modeller de kullanım avantajlarıyla beğenilerinizi kazanır.

Her Zevke ve İhtiyaca Uygun Prizler

Farklı kullanım alanlarına sahip olan topraklı priz modelleri, her zevke ve ihtiyaca uygun bir şekilde tasarlanır. Klasik modeller, günlük hayatınızda sıklıkla kullanacağınız bir ürün olur. TV, anten ve uydu prizi modelleri ise yuvarlak girişleri ile özel bağlantı kablolarının uçlarıyla uyumludur. Elektrik düğmesi ile birlikte tasarlanan modeller de mevcuttur. Bu ürünler sayesinde elektriğe güvenli bir şekilde ulaşıp kontrol edebilirsiniz. Viko priz modelini tercih ederek birden fazla lamba grubunu aynı noktadan kumanda etmenin konforunu yaşayabilirsiniz.

Aradığınız Priz Uygun Fiyatlarla Tekzen’de

Priz ve anahtar modelleri, Tekzen kalitesi ve uygun fiyatları ile sizlerle buluşur. Mutlusan, Panasonic, Goldmaster, Viko, Ramtech, Modelsa, Defne ve daha birçok kaliteli priz markaları arasından dilediğinizi tercih ederek güvenli ve kusursuz bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz. Farklı materyal, renk ve özelliklere sahip olan yüzlerce farklı ürünün yer aldığı yelpaze içerisinden aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Hayatınızın her anında kullandığınız anahtar priz modelleri için doğru adrestesiniz. Priz fiyatları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi Tekzen ürünlerini yakından inceleyebilir, size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT