Toplam 272 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Priz


Evin hemen her odasında kullanılan elektrik prizi ihtiyaçlarınız için Tekzen'in priz kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bu kategori altında birçok model ve özellikte çeşidi bir arada bulabilir, eviniz için en uygun tasarıma ve özelliğe sahip modellere tekli ya da çoklu olarak sahip olabilirsiniz.


Kategori altında, Viko, Legrand, Günsan, Tek-iş, Goldmaster ve Makel gibi kaliteli markaların farklı modellerde farklı ihtiyaçlara yönelik olarak ürettiği ürünlere ulaşabilirsiniz. Özellikle suyun çok olduğu alanlarda kullanmak üzere kapaklı çeşitleri, ekstra güvenlik için anahtarlı türleri, küçükleri korumak için çocuk korumalı modelleri de bu başlık altında bulmanız mümkün.


Evinizin dekorasyonunu göz önüne alarak seçim yapmak isterseniz, farklı renkte ve tasarımda modeller de sizleri bekliyor. Gümüş renkte tekli ya da çiftli modeller, beyaz çerçevesi ile satışa sunulan klasik ürünler, krem ya da antrasit renge sahip olan çeşitler, altın ve gümüş şeritlerle süslenmiş ürünlerin yanı sıra üzeri çiçeklerle bezenmiş modellerde de göz atabilirsiniz. Zevkinize ve dekorasyonunuza göre bu modellerden birini tercih edebilirsiniz.


Birden çok fonksiyonu bir arada sunan topraklı, sıva üstü, mobil cihazlarınızı şarj edebileceğiniz USB girişli modelleri de bu kategori altında bulabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Prizlere takılarak, 3-4 girişi aynı anda kullanmayı sağlayan çoklayıcı türdeki ürünler de bu kategoride kendine yer buluyor.


Tekzen Prizler ve Anahtarlar kategorisi altında yer alan başlığı ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz ürünü diğer alternatifler ile karşılaştırabilirsiniz. Yapacağınız kıyaslama sonrasında bütçenize ve zevkinize en çok hitap eden ürüne güvenle ve kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT