Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Çalışma Masası Lambası


Elektrik ve aydınlatma ürünleri kategorisinde bulunan masa lambaları bölümünde onlarca farklı markanın değişik özellikte ürünü yer alıyor. İhtiyaç duyacağınız her türlü aydınlatma cihazı burada bulunuyor. Evinizde yer alan çalışma odasında veya ofislerdeki çalışma masalarında ihtiyaç duyacağınız özellikleri barındıran çalışma masası lambası seçeneklerine ulaşmanıza imkân sağlıyor.


Yüksek aydınlatma gücüne sahip ürünlerin tasarımları, zevkinizi ve tarzınızı yansıtıyor. Ahşap, metal, cam veya plastik malzemeler kullanılarak üretilen aydınlatma ürünleri ise bulunduğu ortamın havasını değiştiriyor ve dekora kolayca uyum sağlıyor. Tekzen'in sunduğu ürünlerde kalite ve fiyat performansı maksimum seviyeye çıkıyor. Masa lambaları kategorisinde Agromak, banker, çalışma masası, kitap okuma, mandallı spot ve Zenlite gibi 6 farklı kategoride aydınlatma ürünü bulunuyor. İhtiyacınız olan kullanım tercihlerine göre bir dağılım yapılıyor. Bu sayede aradığınız ürünü kolayca bulabilmeniz daha pratik hale geliyor.


Bu kategoride bulunan masa lambası çeşitleri, fiyatları ile de uygun aralıklarda bulunuyor ve kullanıcılarını memnun ediyor. Aradığınız özellikte bir ürüne kolayca ulaşmanıza imkân sağlanıyor. Tekzen, Tekzen Home, Agromak, Pelsan, Osakalight, Trio Lighting, Avonni, Modelight gibi pek çok farklı markanın kaliteli ve uygun fiyatlı ürünü bu kategori altında yer alıyor. Tercihinizi elektrik ve aydınlatma ürünleri arasındaki pek çok modelden yana yapabilirsiniz. Arzu ettiğiniz ürünün üzerine tıklayarak teknik detaylarına kolayca ulaşabilir, değerlendirmenizi yapabilirsiniz. 


Masa lambaları ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz, elektrikli ampul, ayak, cam ve başlık gibi değişik parçaları da kategoride kolayca bulabilirsiniz. Çalışmalarınızı, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olarak seçtiğiniz bir ürün ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT