Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Modern Abajur


Seramik Abajur Yeşil
Seramik Abajur Yeşil
Temin Edilemiyor
ASZ Evren Abajur Siyah
ASZ Evren Abajur Siyah
Temin Edilemiyor

Evlerde, salonda, oturma odalarında, yatak odalarında sıkça yer verilen modern abajur modelleri tasarımlarıyla getirdikleri çağdaş çizgiyi, klasik abajur yapısıyla birleştiriyor. Böylece hem modern hem nostaljik ürünler sunuyor. Abajurlar ile hem enerji tasarrufu yapabilir hem de ışığı rahatsız etmeyen şekilde kullanabilirsiniz. Odalarınızda başarılı şekilde kullanılan aydınlatmalar ile ortamı değiştirebilirsiniz. Abajurlar kategorisinde sunulan Modern abajur çeşitleri ürünlerin yapıldıkları malzemeye, şekillerine, desenlerine, duy yapılarına ve kullanılan ampul türlerine göre farklılık arz ediyor.


Seramik abajurlar, ortama sıcak ve sanatsal bir hava katarken, silindir abajurlar dikkatleri üzerine çekiyor. Dokunmatik abajurlar, dokunulunca açılmaları ve kapanmaları sebebiyle ilgi toplarken, püsküllü ve salon abajurları ise daha klasik bir tarz sergiliyor. Ayaklı abajur modelleri, abajurun boyunun yanı sıra ayak türüne göre de farklılık arz ediyor.


Modern abajur şapkaları klasik şekillerin yanı sıra daha yaratıcı şekiller de taşıyor. Küre, kare ve diğer geometrik şekillerdeki abajur şapkaları modern çizgileri ön plana çıkartmaları sebebiyle çağdaş dekorasyonlarda sıkça tercih ediliyor. Ürünler üstlerindeki desenler ve baskılı yapılarla da kendilerini göstermeyi başarıyor. Sade abajur şapkaları da yalınlığı sevenlerin ilgisini çekiyor.


Metal, ahşap, kumaş, kağıt gibi malzemelerden üretilen ürünler, okuma ışığı olarak kullanılabileceği gibi gece lambası olarak da rağbet görüyor. Farklı renklerde sunulan ürünler ile her odaya uygun modeli bulmak kolaylaşıyor. Modern abajur fiyatları ürünlerin boyutlarına, malzemelerine, kalitesine göre farklılık gösteriyor. Isıya dayanıklı, kolay temizlenebilir dekoratif abajurları kullanarak odalarda farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Evinizde odalarınıza farklı bir hava katmak için Oradekor, Tekzen Home, Lumexx, Bhome gibi markalardan beğendiğiniz ürünü hemen Tekzen ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT