Toplam 28 üründen, 1-28 arası gösteriliyor.

Duy


Porselen Asma Duy Takımı-521227
Porselen Asma Duy Takımı-521227
Sadece Mağazada
7,99 TL
Halıpar Steatid Duy 230vx50w
Halıpar Steatid Duy 230vx50w
Sadece Mağazada
8,99 TL

Aydınlatma sisteminin çalışması için kullanılan duy modelleri arasında farklı ortamlarda kullanılabilecek değişik tasarımlar bulunuyor. Bu tasarımlar arasında porselen malzeme kullanılarak üretilen modeller dikkat çekiyor. Porselen üretimler ısıya karşı dayanıklı olması sayesinde uzun süre kullanılabilir verimlilik sağlıyor. Porselen üretimlere alternatif olarak plastik modeller de bulunuyor. Özellikle porselen modellerde dekoratif yanları ön plana çıkarılan ürünler kullanıldıkları ortama da şık bir hava kazandırıyor. Ürünlerin farklı renk seçenekleri de bulunuyor.


Genellikle standart ev tipi kullanımlar için tercih edilen e27 duy modellerinde bakır ya da pirinç yiv tercih ediliyor. Bunun yanı sıra deney setlerinde sıklıkla tercih edilen ya da fenerlerde kullanılan küçük çapta duy modelleri de bulunuyor. Farklı gerilim tiplerine karşı duyarlılıkta üretilen ürünler tavanlarda kullanılabildiği gibi duvara monte edilerek de kullanılabiliyor. Glop tipteki duvar duyu maksimum 60 W'a kadar destekleniyor. Yarım diş İtalyan bakalit tasarımlar ile de ürün çeşitliliği arttırılıyor. Bu ürünler özellikle avize aydınlatmasında kullanım için tasarlanıyor.


Sadece iç mekan aydınlatmaları için değil aynı zamanda da dış mekan aydınlatmasında da tercih edilen ürünler arasında bahçe kullanımı için ideal modeller de bulmak mümkün oluyor. Bu ürünlerin genellikle 4 amper akım gücünde ve 250 V gerilimi bulunuyor. Elektrik aksesuarları arasında duy çeşitlerinin yanı sıra aydınlatma sisteminin ihtiyaç halinde çalıştırılmasına yardımcı olan anahtarlar da bulunuyor. Bu anahtarlar kullanılacağı mekanın dizaynına uyum sağlayabilmesi açısından farklı renklerde tasarlanıyor. Dayanıklı malzeme ile tasarlanan ve aydınlatma tesisatlarının vazgeçilmez ürünleri kullanıcısına uzun süre verim avantajı kazandırıyor. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT