Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Duy


E-27 Bakalit Duy - Beyaz - 520104
E-27 Bakalit Duy - Beyaz - 520104
Sadece Mağazada
26,99 TL
Makel Siyah Ara Puar - M10064
Makel Siyah Ara Puar - M10064
Sadece Mağazada
26,99 TL
Halıpar Steatid Duy 230vx50w
Halıpar Steatid Duy 230vx50w
Sadece Mağazada
27,99 TL
Osram ST151 Starter 18 Watt
Osram ST151 Starter 18 Watt
Sadece Mağazada
22,99 TL

Elektrik Duy Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Tekzen'de!

Elektrik, hayatı kolaylaştıran en önemli icatlardandır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte duy çeşitleri de farklı görsel ve fonksiyonel özelliklerle kullanıcılarıyla buluşur. Led halojen, sarı ışık, beyaz ışık, enerji tasarruflu gibi farklı ampul çeşitleri ile uyumlu duylar evlere farklı ışık seçeneklerinin sağladığı aydınlığı getirir. Siyah, beyaz gibi standart modellerin yanından maksimum 60 Watt’a kadar kullanılabilen porselen asma duy takımı-52122, ampul duyu olarak sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Dekorasyonunuza ve ihtiyacınıza uygun duy modellerini inceleyerek seçim yapabileceğiniz ürünler Tekzen kalitesi ile sunuluyor.

Her Dekorasyona Uyan Ampul Duy Çeşitleri

Her ne kadar bazı dekoratif ürünler duyların dışarıdan görünür olmasını engellese de birçok alanda, farklı malzeme yapılarında tasarlanan duylar dışarıdan görülebilir halleriyle tercih edilir. Ampul duy çeşitleri duvara monte, tavan tipi, klemensli, asma, dekoratif duy gibi ürünler işlevselliğinin yanı sıra bulunduğu alana görsel bir estetik katar. Tekzen dekoratif duy takımı eskitme modelleri ile ortama aynı zamanda klasik bir hava verir. Elektrik ve aydınlatma ürünleri kategorisinin önemli parçalarından olan duylar, duy takımı şeklindeki sunumuyla da kullanıcılarının beğenisini kazanır. Farklı özelliklerdeki elektrik ve aydınlatma ürünleri Tekzen ile karşınızda.

Farklı Kullanım Alanlarına Sahip Duylar

Tavandan sarkıtmalı modellerinin yanında bahçe aydınlatması ve lambader duyu olarak da kullanılan ürünler, aydınlatmanın ana ekipmanları arasında yer alır. Sarkıt şeklindeki uzun kablolu modeller daha çok salon, mutfak, yatak odası gibi alanlarda tercih edilirken; balkon, teras, banyo gibi alanlarda sıva üstü duy kullanılır. Diğer yandan farklı alanlarda kullanılan duy modelleri ise tercih edilen aydınlatma şekline göre değişebilir. Bazı alanlarda tek duy kullanılırken daha geniş alanlarda kullanılan modeller ise çoklu duy şeklinde tasarlanmıştır. Lambader modelleri için tasarlanan duylar, lambaderin yapısına ve kullanıcının ihtiyaç ve beklentilerine göre değişkenlik gösterir. Farklı alanlarda kullanılan duy modelleri için doğru adres Tekzen.

Her Alanın İhtiyacı Elektrik Duy Modelleri

Yaşam alanlarını kullanışlı ve konforlu bir hale getirebilmek için daima elektriğe ihtiyaç duyulur. Fiş ve ara konnektörler ile yapılan bağlantılar hem her alanının yeteri kadar aydınlatılmasında hem de kullanım sırasında kolaylık sağlar. Bazı fişlerin duy ile direkt bağlantılı olarak kullanılması özellikle gece lambası gibi seyyar kullanımlarda avantajlı olur. Fonksiyonel özelliklere sahip olan elektrik duyu bu kullanım şekli sayesinde geçici süreli elektrik ihtiyaçlarına da yanıt verir. Duvara ve tavana farklı şekillerde monte edilebilen duyların montajı oldukça basittir. Sabitlemenin dışında bağlantılarını doğru yapmak çalışması için yeterlidir. Klasik modellerin dışında küçük duy modelleri daha çok hobi amaçlı işlerde kullanılmasının yanı sıra bazı masa lambaları bünyesinde bulunan küçük duy ihtiyaçlarına da uyum sağlar. Farklı boyuttaki elektrik duy modelleri Tekzen kalitesiyle sizlere sunulur.

Dekoratif Amaçlı Elektrik Duy Modelleri

Dekoratif duy modellerinde özellikle kablo kısmındaki yaratıcılık dikkat çeker. Renkli elektrik kabloları kullanılan modellerin dekorasyon ve materyal uyumu bulunduğu mekana farklı bir estetik katar. Özellikle evlerin dekoratif ürünleri arasında yer alan abajur modellerinde kullanılan abajur duyu krom veya plastik gibi genel konsepte uyan malzemelerden üretilmiştir. Bazı abajurlarda ince ampul kullanılırken bazılarının ise duyları klasik yapıdadır. Evlerin diğer bir dekoratif aydınlatması ise avizeler olmaktadır. Dekorasyona göre modern, klasik, gösterişli ve sade modellere sahip avizelerde de avize görseli ve fonksiyonu ile uyum sağlayan avize duyu kullanılır. Dekorasyonunuza uygun avize duyu modelleri için doğru adres Tekzen.

Her Bütçeye Uygun Elektrik Duylar

Duyların çalışma sistematiğinde balast olarak adlandırılan aparatlar vardır. Bu aparatların görevi ise elektrik akımını dengeleyerek lambanın fazla ısıdan dolayı patlamasının önüne geçmektir. Diğer yandan elektrik düğmesinin gönderdiği enerji ile çalışan duy modellerinin yanında harekete duyarlı sensörlü duy modelleri de özellikle sık kullanılan yaşam alanlarında tercih edilir. Alan kullanıldığı sürece yanan diğer zamanlarda yanmayan sensörlü duy modelleri, ayrıca elektrik tüketimini azalttığı için oldukça avantajlıdır. Bunun yanı sıra büyük duy modelleri alana ve dekorasyona göre tercih edilebilecek ürünler arasında yer alır. Sensörlü ve klasik Duy fiyatları seçtiğiniz ürünün özelliklerine göre farklılık gösterebiliyor. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun duy modelleri Tekzen kalitesiyle sizleri bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT