Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Fenerler


1 Led Anahtarlık Fener Ampul BH-1024
1 Led Anahtarlık Fener Ampul BH-1024
Sadece Mağazada
32,99 TL
1 Led Ahantarlık Fener Fok BH-1057
1 Led Ahantarlık Fener Fok BH-1057
Sadece Mağazada
49,99 TL
ASZ 21 Ledli Pilli El Feneri
ASZ 21 Ledli Pilli El Feneri
Sadece Mağazada
19,99 TL

Fenerler bölümünde; doğa sporlarıyla ilgiliyseniz, kampçılık ve dağcılık gibi tutkulara sahipseniz yahut yaşadığınız yerde elektrik kesintileri yaşıyorsanız ihtiyacınız olan ürünleri geniş marka seçenekleriyle bulabilirsiniz.


Agromak, Avev, Bosch, Cata, Panther, Pelsan, Stanley ve Steweld gibi aydınlatmada öncü olan dünyaca ünlü markalardan ihtiyacınıza yönelik ürünler tercihinize sunuluyor. Yüksek teknolojilerle üretim yapan bu markalardan alacağınız fenerler uzun kullanım ömrüne sahip olacaktır.


Aydınlanma hayatımızı kolaylaştıran unsurların başında geliyor. Kaliteli aydınlatma ise hem günlük yaşamımız, hem de sağlığımız için oldukça önemli. Size sunulan ürünler, kalabileceğiniz zorlu şartlarda size maksimum verimi verebilmek için tasarlandı. LED fener sayesinde ışıktan mükemmel bir verim alacaksınız.


Kampçılık, dağcılık gibi hobilerinizde elektriğe ne kadar uzak olursanız olun kamp feneri sayesinde karanlıkta kalmayacaksınız. Kolaylıkla taşıyabileceğiniz, fazla yer kaplamayan, asılabilen ürünler doğada işlerinizi kolaylaştıracaktır. Çantanızda, arabanızın torpidosunda hatta anahtarlık olarak bile taşıyabilirsiniz.


Elektrik kesilmelerine önlem olarak alabileceğiniz fenerler kolaylıkla şarj edilebilir. Basit bir USB bağlantısıyla, pille, güneş enerjisiyle hatta hareket enerjisiyle ürünleri pratik olarak şarj edebilirsiniz. Zorlu dayanıklılık testlerinden geçirilen ve su geçirmez malzemelerle üretilen fenerlerin kullanımı sizin için bir keyif haline getirecek.


Doğa sporlarına ilginiz varsa mağaracılık, dağcılık faaliyetlerinizde özel olarak tasarlanan fenerler profesyonel kullanıma uygundur. Zorlu şartlara dayanabilecek kalitede ürünlerdir. Madencilikte dahi kullanılan LED fenerler hem enerji tasarrufu sağlamakta hem de uzun süreli aydınlatma ömrüne sahip olmaktadır. Ayrıca uzun menzilli teleskopik ürünler ile zor durumlarda yardım çağrısı gönderebilirsiniz. Özel olarak tasarlanan bir şapkaya yerleştirilen led ampüller ile ormanda geçirilen karanlık bir gecede kitap okuma keyfi yaşayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT