Toplam 32 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Anahtar


Makel Anahtar Nemli Yer-18300
Makel Anahtar Nemli Yer-18300
Sadece Mağazada
19,99 TL
Viko Karre Anahtar Krem
Viko Karre Anahtar Krem
Temin Edilemiyor

Elektrik & Aydınlatma kategorisinde yer alan evin vazgeçilmezlerinden olan elektrik anahtarları modelleri tüm renk ve dokudaki yüzeylere uyum sağlıyor. Kategori içerisinde evinizin dekerasyonuna uygun bir çok alternatif anahtar çeşidi bulunuyor. 


Çeşitli markaların yer aldığı kategoride, ürünler monotonluğu sevmeyen bireylerin beğenisine sunuluyor. Evinizin görünümüne estetik katarak kaliteli bir yapı sağlanıyor. Günümüzde bir anahtar-priz serisinin sağlayabileceği bütün özelliklere sahip olan anahtarlar ince, zarif, elegan dizaynı ile tüm iç mekanlara uyum sağlıyor. Ürünler sadece anahtar olmakla kalmıyor, ayrıca dekoratif özellikleri de bulunuyor. Sade çizgileri ile tüm iç mekanlara uyuyor. Gerek görünümü gerek kalitesi ile her zaman modaya uygunluk sağlayarak evinizin değerini arttırıyor. Göze hitap etmesinin yanı sıra UV ışınlara dayanıklı parlak üst yüzeyi sayesinde rengini solmadan ve sararmadan uzun süre kullanılıyor. Ayrıca anahtarların cilalı yüzeyi ile üzerinde oluşabilecek toz birikintilerini önlüyor. Sadece evinizde değil ofis, otel, hastane gibi birçok ticari kurumda da kullanılabiliyor.


Kullanılan dayanıklı iç ve dış malzemeler ile dış etkenlere karşı koruma sağlayarak sizi güvende hissettiriyor ve böylece ürünler yıllarca kullanabiliyor. Mekanizmaların kolay monte edilebilir olması ile de kullanım kolaylığı sunuluyor. Kategoride aynı zamanda çift anahtarlar da yer alıyor. Bu ürünler iki ayrı lamba ve lamba grubunu aynı yerden kumanda edebiliyor.


Kategoride çocuk odaları için de ürünler bulunuyor. Çocuklar anahtarların üzerinde yer alan eğlenceli çizgi film karakterleri ile hayal ettikleri odaya kavuşuyor. Kaliteli malzemelerden üretilen ürünler çocuğunuzun sağlığını olumsuz etkilemeyerek estetik bir görünüm sunuyor. 


Eğer siz de arzuladığınız dekorasyona kavuşmak istiyorsanız, kategoride sunulan ürünlerden dilediğinizi Tekzen kalitesi ve güvencesiyle sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT