Toplam 43 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Priz Çerçeveleri


Elektrik & Aydınlatma kategorisinin altında yer alan priz çerçeveleri farklı tarz ve dokudaki yüzeyleri ile size  bir çok alternatif sunuyor. Kategorinin içerisinde yer alan ürünler arzuladığınız dekorasyona uygun estetik bir görünüm vadediyor. 


Kategoride birden çok marka yer alıp, çeşitli ürünler monotonluğu sevmeyen bireylerin beğenisine sunuyor. Yalıtkan malzemeler ile üretilen modeller herhangi bir olumsuzluğu önleyecek şekilde üretiliyor. Kullanılan kaliteli malzemeler ile ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda ürünlernsizi güvende de hissettiriyor. Kullanılan malzeme farklılıkları ve renk seçenekleri ile ürünler sadece priz çerçevesi olmayıp dekoratif özellikleri de bulunuyor. Görünümleri ile bir adım öne çıkan priz çerçevesi modelleri sade çizgileri ile tüm iç mekanlara uyum sağlıyor. Gerek görünümü gerek kalitesi ile her zaman modaya uygunluk sağlayarak evinizin değerini arttırıyor. Üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler ile herhangi bir renk değişimi olmadan uzun süre kullanım sunuyor. Ayrıca priz çerçevelerinin üzerindeki cila yapısı sayesinde toz birikintilerini önlüyor. Sadece evinizde değil ofis, otel, hastane gibi birçok ticari kurumda da kullanılabiliyor.


Kategoride tekli veya çoklu olmak üzere bir çok model alternatifi yer alıyor. Bu alternatifler kullanım kolaylığı sunduğu gibi zarif bir görünüm de sunuyor. Ayrıca mekanizmaların kolay monte edilebilir olması ile de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Kategorideki uygun priz çerçevesi fiyatları ile size sunulan tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz.


Eğer siz de şıklığı beraberinde getirecek ihtiyacınız olan ürüne kavuşmak istiyorsanız, kategoride size sunulan ürünlerden dilediğinizi Tekzen kalitesi ve güvencesi ile sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT