Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.

Sinyal ve elektrik bağlantısıyla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünler, fiş ve ara konnektörler bölümünde sizleri bekliyor. Çok sayıda modelin listelendiği bu kısımda Viko, Tek-İş, Legrand, Makel gibi güvenilir markaların farklı özelliklerdeki bağlantı elemanları bulunuyor. Bu kategorideki ürünler insan güvenliğini ilgilendirdiği için ancak belirli standartlara sahip olanları satışa sunuluyor. Elektrik fişleri bu bölümde en çok talep edilen ürün olarak öne çıkıyor. Topraklı, yassı, kulplu ve kauçuk seçenekleriyle onlarca model her tür bağlantı ihtiyacınızı karşılıyor. Çok sayıda seçenek arasından beğeninize göre beyaz ya da diğer renklerde üretilmiş fişleri seçme olanağı buluyorsunuz. Üzerinde kendi anahtarı bulunan modeller ise size pratik açma kapama olanağı ve ek güvenlik unsuru sağlıyor.


Elektrik bağlantılarının güvenle yapılmasını sağlayan kısa ya da derin geçmeli anahtar kasaların yanı sıra gece lambası duyları ve çocuklarınızın güvenliğini sağlamak üzere geliştirilmiş priz kapakları da bu bölümde satışa sunuluyor. Listelenen ürünler arasında hemen herkesin evinde bulunan uydu alıcılarına yönelik bağlantı elemanlarını da buluyorsunuz. F konnektör olarak bilinen bu bağlantı elemanları uydu kablolarının alıcı cihaza bağlanmasını sağlıyor. Bu türdeki bazı bağlantı elemanları ise uydu kablolarının uzatılması işinde kullanılıyor. L tipi olanları ile duvar gibi yüzeylerde daha estetik ve kullanışlı bağlantılar kuruyorsunuz.


Bu bölümde satışa sunulan diğer ürünler ise çeşitli türlerdeki sinyallerle ilgili oluyor. Örneğin buatlardan bazıları analog telefonların kablolama işlerinde kullanılırken, RJ45 kablolarıyla ilgili olanları ise kablolu bilgisayar ağlarının kurulmasında kullanılıyor. Fiş ara konnektör üyeleri içerisinde ayrıca analog ses sinyallerine yönelik bağlantı elemanları da yer alıyor. Dişi ve erkek uçlara sahip bağlantı elemanlarını kullanarak ses kablolarını ya da farklı ses giriş-çıkışlarına sahip cihazları birbirlerine bağlayabiliyor, arzu ettiğiniz ses özelliklerini elde ediyorsunuz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT