Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Elektrik & Aydınlatma kategorisinin altında yer alan piller bölümü sayesinde çok çeşitli dünya markalarına ait olan ve birbirinden farklı amaçlara hizmet eden çeşitli ürünlere ve şarj cihazlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Çeşitli adetlerde ürün içeren ambalajlar halinde satışa sunulan şarj edilebilen veya edilemeyen AA kalem, AAA ince kalem, 9 Volt manganez, 1,5 Volt alkalin kalem, turbo max kalem, C ve D tipi pil türleri, lityum düğme ve blisterli ürünler ile fener veya şarj cihazı hediyesi olan pil çeşitleri yer almaktadır. Bu bölümde satılan farklı özelliklere sahip çeşitli boyutlardaki ürünlerden satın alarak bu ürünleri elektronik aletleriniz için güvenle kullanabilirsiniz.


Bu bölümde satışı yapılan şarj edilebilir pil türleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı satın alarak hem doğanın hem de bütçenizin korunmasına katkı sağlayabilirsiniz. Sadece bir kez satın alınarak ve şarj cihazları yardımıyla bittikçe yeniden şarj edilebilen pilleri tercih ederek yalnızca bir kez ücret ödeyip oldukça uzun süreli bir kullanım imkanı yakalayabilirsiniz.


İkili veya dörtlü çeşitlere sahip olan şarj cihazları ve fener gibi hediyeler ile birlikte satışa sunulan ürünleri tercih ederek, aynı anda birden fazla ürüne tekli fiyatlarına göre çok daha ekonomik ücretler ödeyerek sahip olabilirsiniz.


Bu bölümde satışa sunulan Agromak, Duracell, Hyundai, Konnoc, Mahmutoğlu, Pan Film, Philips, Samsung, Toshiba, Unitec, VPW, Zen, ZenPowr gibi birbirinden kaliteli ve dünyaca ünlü markalara ait çok çeşitli ürün yelpazesi arasından dilediğinizi tercih ederek Tekzen güvencesiyle gönül rahatlığı ile satın alarak elektronik cihazlarınız için güvenle kullanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT