Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Klasik Abajur


Evin farklı bölümlerinde kullanılan önemli bir dekorasyon ve aydınlatma aracı olan abajurlar, farklı renk ve tasarımlarda klasik abajur kategorisinde bulunur. Klasik şapkaları ve ayak kısımları ile salondan yatak odasına kadar farklı alanlarda kullanılan birbirinden farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Düz renkleri ile sade tasarıma sahip ürünlere ulaşacağınız gibi gösterişli tasarımı ile dikkat çeken ürünleri de kategoride bulabilirsiniz. Aynı zamanda kategoriden klasik abajur modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.


Abajur modelleri arasında seramik, cam gibi farklı malzemelerden üretilmiş ürünlere ulaşabilirsiniz. Özellikle ayak kısımlarında metalik görünümün yanı sıra camla dekore edilmiş modelleri farklı ortamlarda kullanabilirsiniz. Dantel süslemeli ve parıltılı desenlere sahip abajurları bordo, altın sarısı, krom, mor gibi farklı renklerde temin edebilirsiniz. Baskılı ürünler arasında çiçek veya küçük zarif baskılar ile süslü ürünlere de kategoriden ulaşabilirsiniz. Ayak taban kısmının camdan üretildiği modeller arasında ise düz renkleri ile uzun yıllar modası geçmeden kullanılan modeller yer alır. Sade modeller dışında kristal süslemelere sahip, gösterişli gövdesi olan ürünlerden ev dekorunuza uygun olanı seçebilirsiniz.


Klasik abajur şapkaları arasında ise özellikle yatak odalarının dekoruna uygun dantel süslemeli ürünleri bulabilirsiniz. Çiçekli ve düz renklerde klasik abajur şapkası çeşitlerini ise salonda kullanabilirsiniz. Abajur ayakları arasında ise ahşap rengi, beyaz ve venge ayak formunda ürünlere ulaşabilirsiniz. Tasarımları değişiklik gösteren ürünlerin duy özelliklerini ve ampul ihtiyaçlarını inceleyerek teknik detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz.


Tekzen güvencesi ile ulaşabileceğiniz abajur çeşitlerini Lumexx, Modelight, Tek-İş, Oradekor, Trio Lighting, Modeksa ve Tekzen Home gibi birbirinden farklı markalardan satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT