Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Tripod Abajur


Renkler insanların ruh durumunu etkileyen faktörlerdendir. Renkleri görebilmek için ise ışığın gücünü kullanmak gerekir. Evinizde kullanacağınız doğru bir ışık, şık lambalar ve tarzınıza uygun abajurler sayesinde siz de sevdiğiniz obje ve renkleri ortaya çıkarabilirsiniz. Örneğin, evinize hoş bir hava da katacak olan, zevkinize uygun bir abajur, tatlı ışığı ile evinizde romantik ve aynı zamanda da sizi rahatlatacak bir ortam sağlayacaktır. Kapkaranlık, kasvetli bir havada bile kitap okuma koltuğunuzun hemen yanında duran bir tripod abajur'un sıcacık ışığı içinizi açmaya yetecek, hemen havanızı değiştirecektir.


Tekzen'in elektrik&aydınlatma bölümündeki yüzlerce çeşit arasından aradığınız abajuru bulabilirsiniz. Avangard tarzda döşediğiniz bir salonunuz varsa, mobilyalarınızı tamamlayabililecek klasik abajur çeşitleri tam da size göre. Modern bir otruma grubu tercih ettiyseniz de modern abajur çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ürün çeşitliliği ile Tekzen her tarza hitap etmektedir.


Özellikle son yıllarda çokça tercih edilen bir model olan tripod abajurlar da Tekzen'de beğenilerinize sunulmaktadır. Farklı metaryellerden yapılmış ayakları ile pek çok farklı tirpod abajur Tekzen raflarında sizleri beklemektedir. Ahşap ağırlıklı oturma grupları ile mükemmel bir uyum sağlayacak olan ahşap ayaklı tripod abajurlar birbirinden farklı model ve renkleri ile seçenekler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda paslanmaz krom malzemeden üretilmiş, metal ayaklı abajurları da Tekzen raflarında bulmanız mümkündür.


Tekzen'nin beğeninize sunduğu tripod abajurlar, renkleri, modelleri ve farklı boyutları ile sizlere pek çok farklı mekanda, pek çok farklı tasarım yapma imkanı veriyor. Kısa bacaklı modeller ile komidininizi süslemek ya da uzun bacaklı seçeneklerle odanızda göz dolduracak bir dekorasyon yaratmak da tamamen sizin zevkinize kalmış.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT