Toplam 139 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Enerji Tasarruflu Ampul


Düşük watt gücü ile yüksek aydınlatma sağlayan ampul çeşitleri enerji tasarruflu ampuller kategorisinde yer alıyor. Diğer aydınlatma araçlarına oranla daha yüksek performans sunan ürünleri Osram, Tekfen, Zenlite, Pelsan, Philips, Arsal, Mano, Modelsa gibi farklı markalarda bulabilirsiniz. Salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak, kiler, bodrum gibi evin iç mekanlarında ve balkon, teras gibi dış mekanlarda kullanıma uygun farklı modellerde enerji tasarruflu ampuller kategoride yer alıyor.

 

Farklı watt güçleri ile birbirinden ayrılan enerji tasarruflu ampul çeşitleri arasında tekli ürünleri bulabileceğiniz gibi ikili setler ve üçlü setler halinde satılan ürünleri de bulabilirsiniz. Özellikle evin farklı yerlerinde kullanmak için avantajlı setler halinde satılan enerji tasarruflu ampuller tavsiye edilir. Spiral, klasik, glop ampul, PLC soketli ampul gibi şekil ve duy kısmı birbirinden farklı modelleri ürün sayfalarından detaylıca inceleyerek uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz.

Mini spiral, uzun spiral ve orta boy spiral çeşitlerinin yer aldığı kategoride mum ampul kadar ışık veren mini spiralleri çalışma ortamlarında rahatça kullanabilirsiniz. Geçme soketli ürün çeşitleri arasında ise masa lambalarında kullanılan uzunlukta ürünleri temin edebilirsiniz. Tavan aydınlatmalarında ya da bahçe, teras gibi açık mekanlarda kullanılan reflektör ampul çeşitleri de enerji tasarruflu ampüller kategorisinde bulunuyor. Aşırı ısınmaya karşı dayanıklı reflektör çeşitlerini uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

 

Beyaz ışığın yanında soğuk beyaz ve sarı ışık veren modellerde bu kategoride sizleri bekliyor. Normal ampul çeşitlerine oranla daha uzun ömürlü olan ve %80 enerji tasarruflu ampul özelliklerini inceleyebilirsiniz. Enerji tasarruflu ampul fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, uygun ürünü Tekzen kalitesi ve güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT