}
Toplam 84 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Enerji Tasarruflu Ampul


Enerji Tasarruflu Ampul Modelleri

Tekzen güvencesi ile satışa çıkarılan değişik güçlere sahip sarı tasarruflu ampul modellerini inceleyerek dilediğiniz ürünü kısa süre içerisinde temin edebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip olan enerji tasarruflu ampuller ile bütçenizi de koruyabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Ampulün Diğer Ampullerden Farkı Nedir?

Tasarruflu ampuller daha az enerji ile maksimum verim sağlamaları ile ön plana çıkıyor. Sadece konutlarda değil ofis gibi çalışma ortamlarında da son yıllarda sıklıkla tercih edilen tasarruf ampulleri, enerjiyi normal ampullerin 3 katı kadar tasarruflu kullanıyor. Uzun süreli kullanım ömürleri ile de dikkat çekiyor.

Tasarruflu oluşu kadar üretiminde kullanılan malzeme özellikleri ile de çevre dostu olan ürünler karbondioksit salınımını en aza indirgiyor. Kullanım alanına göre uygun bir ürün tercih edildiğinde düğmeye basıldıktan sonra en geç 0.3 saniye içerisinde ışık yayıyor.

Enerji Tasarruflu Ampul Mü? LED Mi?

Gerek enerji tasarrufu yapabilen ampuller gerekse de LED özelliğine sahip olan ürünler kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. İki ürün arasında küçük de olsa belli başlı fark bulunuyor. Sarı tasarruflu ampul modellerinde, olduğu gibi LED ampul modellerinde de yüksek performans elde edilebiliyor.

LED aydınlatma ürünleri genellikle projektörlerde ya da tavan aydınlatmalarında kullanılırken enerji tasarrufu yapan ampul modelleri daha geniş bir kullanım alanına sahip. Kullanılacak ortama uygun bir tasarruflu ampul seçimi ile uzun ömürlü bir performans sağlıyor.

Enerji Tasarruflu Ampul Zararlı mı?

Karbondioksit yayma oranı oldukça düşük olan enerji tasarruflu ampul çeşitleri, sadece ülkemizde değil aynı zamanda tüm dünyada da giderek yaygın bir kullanım alanı elde ediyor. Bu tercih ürünlerin sadece enerji tasarruflu oluşundan kaynaklanmakla kalmıyor.

Doğa dostu özelliklerinin yanı sıra insan sağlığına da önem veren ürünler, gözü yormayan özellikleri sayesinde ihtiyaçları karşılayacak nitelikler taşıyor. Özellikle beyaz ışık ampul modelleri göz yorgunluğu yaşayan kullanıcıların öncelikleri arasında kendine kısa sürede yer buluyor. Ürünlerin üretiminde de zararlı bir bileşen bulunmuyor.

Enerji Tasarruflu Ampullerin Fiyat Aralığı

Enerji tasarruflu ampul çeşitleri, oldukça geniş bir ürün grubu ile satışa sunuluyor. Ürünlerin ışık gücü ve özelliklerine bağlı olarak fiyatları da değişebiliyor. Siz de "Elektrik & Aydınlatma" grubu içerisinde istediğiniz ürünü inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT