Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Enerji Tasarruflu Ampul


Tasarruflu Ampul 11w Beyaz Mr16
Tasarruflu Ampul 11w Beyaz Mr16
Sadece Mağazada
119,90 TL
Tasarruflu Ampul 11w Sarı Mr16
Tasarruflu Ampul 11w Sarı Mr16
Sadece Mağazada
119,90 TL

En Tasarruflu Ampul Çeşitleri Tekzen’de!

Minimum enerji ile maksimum verim sağlanmasını amaçlayan tasarruflu ampul ürünleri, yaşam alanlarınızı aydınlatma işlevini yerine getirir. "halojen ampul" ve diğer klasik ampul çeşitlerinden farklı olarak enerjiyi en tasarruflu kullanan olmasıyla ön plana çıkar. Yaşam alanlarınızın dekorasyonuna da estetik bir dokunuş yapabileceğiniz bu ürünler ile aydınlatmanızı zenginleştirebilirsiniz. "aydınlatma ürünleri" içerisinde inceleyebileceğiniz bu ürünlerin en tasarruflu çeşitleri Tekzen’de sizleri bekler.

Çevre Dostu Tasarruflu Ampul Modelleri

Çevre dostu duruşu ile kullanıcıların beğenisi kazanan tasarruf ampulü modelleri, uzun ömürlü bir performansı beraberinde getirir. Her ihtiyaca hitap eden model seçenekleri ile gözler önüne serilir. "Osram Mini Enerji Tasarruflu Ampul 23w Beyaz (3 Lü Paket)" modeli, yüzde 80’e varan enerji tasarrufuyla beyaz ışık verir. 8.000 saat yanla ömrüyle dikkat çeken bu modelin yanı sıra "Tasarruflu Ampul 11w Sarı Mr16" seçeneği de sıklıkla tercih edilir. Darbe ve sarsıntılara karşı korumalı olan bu modelin ışık verimliliği yüksektir. Ev, ofis, stand, iş yeri ve daha birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller ve daha fazlası için doğru adrestesiniz.

Kaliteli Bir Deneyim Sunan Tasarruflu Ampul Özellikleri

En iyi tasarruflu ampul ürünlerinin sahip olduğu özellikler ile kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Karbondioksit salınımını minimuma indirgeyerek çevreye zarar vermeyen bu ürünler; beyaz, sarı, kırık beyaz gibi farklı ışık rengi seçenekleri ile beğenilerinize sunulur. "floresan çeşitleri" ve diğer aydınlatma ürünlerinde kullanabileceğiniz uygun modellere sahip olan tasarruflu ampuller, farklı duy tipi seçenekleri ile kolaylık sağlar. Materyal, güç, duy tipi gibi özelliklere göre değişkenlik gösteren tasarruflu ampuller içerisinden istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

Tasarruflu Ampul Seçimi Nasıl Yapılır?

İç ve dış mekanların yanı sıra el feneri gibi aksesuarlar için de ışık kaynağı olarak kullanılabilen tasarruflu ampullerin seçiminin nasıl yapılması gerektiği merak konusu olur. Seçim yaparken ilk dikkat edilmesi gereken nokta kullanım alanı olur. El feneri kullanımı için küçük boyutlarda sunulan enerji tasarruflu mini ampul modellerine yönelmeniz gerekir. "lambader" gibi oda aydınlatmaları için ise uygun duy tipine sahip olan modeller ideal bir seçim olur. "gece lambaları" için de uygun güç ve duy tipine sahip tasarruflu ampul modelleri bulmanız mümkündür. Ürünlerin seçiminde kullanacağınız alana uygun ışık rengini de göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Her Bütçeye Uygun Tasarruflu Ampul Fiyatları

Hem ekonomik hem de çevre dostu bir ampul seçimi yapmak isteyenlerin tercihi olan tasarruflu ampuller, her bütçeye uygun fiyat aralıklarında karşınıza çıkar. Güç, marka, materyal ve boyut özelliklerine göre fiyatlarda değişkenlik olur. Evde, iş yerlerinde ve dilediğiniz her mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler; enerji tasarrufu sağlaması sayesinde kullanım sırasında da bütçenize dost olur. Geniş alanlarda kullanılan "spotlar" için de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun modellere bütçe dostu tasarruflu ampul fiyatları ile sahip olmanız mümkündür.

Aradığınız Tasarruflu Ampul Çeşitleri İçin Doğru Adres!

Karbondioksit salınımını azaltması ve göz yorgunluğu önlemesi ile sağlıklı bir kullanımı beraberinde getiren tasarruflu ampuller, geniş ürün yelpazesiyle Tekzen’de sizlerle buluşur. Kırık beyaz veya gün ışığı ampul arıyorsanız enerji tasarrufu sağlayan modellere yönelerek hem bütçenizi hem de çevrenizi koruma altına alabilirsiniz. "led ampul" ve diğer ampul çeşitlerine de Tekzen’de uygun fiyatlarla sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz. "led filament ampul" , halojen, floresan çeşitlerinin yanı sıra enerji tasarruflu ampullere de göz atarak kaliteli bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT