Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Alarm Setleri


Güvenlik sistemleri kategorisi altında yer alan alarm setleri, ihtiyaç duyduğunuz her an Tekzen kalitesi ile yanınızda. Bu kategoride kablosuz alarm setleri, ev alarm setleri, güvenlik kilitleri ve diğer alarm setlerini kolaylıkla Tekzen'de bulabilir ve mekânlarınızda güvenle yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz..

 

REM, 3MK, Gerok, Mecer, Modelsa, Yale markaları arasından size uygun alarm setini seçebilirsiniz. Ürünler arasında bulunan kablosuz alarm setleri ile uzaktan kumanda yardımıyla alarmınızı kurup kapatabilirsiniz. Bu setlerin içinde 3 adet kablosuz kapı&pencere manyetik kontak, 3 adet kablosuz PIR hareket dedektörü, 2 adet uzaktan kumanda ve 1 adet bölge göstergeli ana panel bulunuyor. Ayrıca, çift taraflı yapışkanlı yüzeyi sayesinde kolaylıkla monte edilebilir. Alarm sinyali geldiğinde yani tehdit algılandığında hangi bölgeden sinyal geldiğini led gösterge üzerinden gösterir. Sahip olduğu güçlü piller ile 6 ay süresince sorunsuzca çalışır. Kapı ve pencere kontakları içerisindeki pillerle ise 2 yıl süresince çalışma özelliği vardır.

 

Ev alarm setleri arasında yer alan aynı zamanda iş yerlerinde de kullanılan uzaktan kumandalı tavan alarmı ile rahatlıkla uyuyabilirsiniz. Bu ürün, tarama alanına giren herhangi bir hareketi tespit ederek alarmı devreye sokar. Kolay bir kullanımı olan bu ürün, ek önlem almak için dizayn edilmiştir. Duvara monte edilebilir ya da masa üstünde kolaylıkla kullanılabilir. Uzaktan kumandalı tavan alarmı içinde uzaktan kumanda, hareket sensörü, dedektör, montaj elemanları, siren, pil ve AC bağlanabilir adaptör bulunuyor. Sizlere kolay kullanım sağlayacak, ihtiyaçlarınızı karşılayacak dilediğiniz alarm setini ya da güvenlik kilidini Tekzen güvencesi ile seçebilir ve dilediğiniz ürünün üzerine tıklayıp detaylarını inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT