Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

Civa buharının elektrikle tetiklenmesi sonucu çalışan floresan ampuller, sağladığı parlaklıkla dikkatleri üzerine çekiyor. Düşük elektrik tüketimi ile de ilgi çeken ürün, sürekli aydınlatma gereken yerlerde tercih ediliyor. Florasan lamba teknik özellikleri ile hem birbirlerinden hem diğer ampullerden ayrılıyor. Enerji tasarruf potansiyelleri / enerji sınıfları, güçleri (W), ışık akısı (lümen), rengi, renk sıcaklığı ve ömürleri en belirgin kriterler arasında yer alıyor.

 

Tasarruflu olmalarıyla bilinen floresan ampüller, günümüzde banyoda, tuvalette, salonda, odalarda kullanılıyor. Bu ürünler en fazla enerjiyi düğmeye basıldığında tüketmeleri sebebiyle tasarruflu kullanımları için sık açılıp kapatılmamaları öneriliyor. Kısa süreli oda değişikliklerinde bu ışıkların açık bırakılmaları ile tasarruf sağlanıyor. Floresanları sık açıp kapatmak ürünlerin uzun ömürlerini de hızlı tüketiyor.

 

Florasan lamba özellikleri ile olduğu kadar, şekilleri ile de çeşitlilik sunuyor. Simit şekilli ya da uzun lambalar en sık tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Uzun floresan lambalar farklı ebatlardaki uzunluklarıyla olduğu kadar, çaplarıyla da değişiklik gösteriyor. Montaj sırasında pratiklik sağlayan yapılarıyla da tercih edilen ürünler, takılacakları soketlere ve duy yapılarına göre de gereksinimlerinde değişiklik gösteriyor.

 

Osram gibi kaliteli florasan ampul markalarını bulabileceğiniz Tekzen ürünleri içinden ihtiyacınıza uygun ürünü alarak, evinizde ya da iş yerinizde kullanabilirsiniz. Mavi ışık yayan lambalar, taşıdığı ışık spekturumu açısından bir yandan çiçekler için fayda sağlıyor, diğer yandan gözü daha az yoruyor. Ürünlerin içerdikleri civa sebebiyle atılmamaları, bunun yerine dönüştürülmeleri tavsiye ediliyor. Floresanlar doğru ayrıştırıldıklarında yüzde 100 oranında geri dönüşüm sağlıyor. Floresan ampul fiyatları, ürünlerin uzun ömürleri düşünüldüğünde gayet uygun bir aralıkta seyrediyor. Beğendiğiniz ürünü sepete atarak, hemen kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT