Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Floresan Ampul


En Tasarruflu Floresan Lamba Çeşitleri Tekzen'de!

En temel şekliyle cam bir tüpün içinde bulunan seyreltilmiş gazda elektrik boşalması oluşmasıyla yayılan ışınımlar, floresan lambaları oluşturmaktadır. Floresan lambalar klasik ampul modellerine göre daha yüksek performans sergiler. Ev, ofis, iş yeri, okul ve hastane gibi pek çok çeşitli ortamda iyi aydınlatma kalitesi sayesinde floresan lambalar tercih edilmektedir. Floresan lamba çeşitleri farklı renklerden oluşsa da genellikle beyaz veya sarı renk ön plana çıkar. Tekfen TK-T8-18 Led Tüp Floresan 18 Watt Sarı modellerine Tekzen farkıyla sahip olarak bulunduğunuz ortama benzersiz bir hava katma şansı elde edebilirsiniz.

Birbirinden Şık Floresan Lamba Modelleri

Floresan ampul çeşitleri farklı Watt, renk ve boyutlardan oluşmaktadır. Floresan lamba modelleri 10 Watt ila 36 Watt arasında değişkenlik gösterir. enerji tasarruflu ampul modellerinin 10 Watt, 11 Watt veya 13 Watt ürünlerini tercih ederek bulunduğunuz ortama daha az enerjiyle daha yüksek aydınlatma sağlayabilirsiniz. Standart ampullerden çok daha güçlü tasarımıyla halojen ampul modellerini pek çok farklı ortamda kullanarak daha ferah ve aydınlık bir görüntü elde edebilirsiniz. Floresan lamba fiyatları, lambaların özelliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. En kaliteli floresan lamba modelleri için Tekzen’i ziyaret edebilirsiniz.

LED Floresan Lamba Çeşitleri

led ampul modelleri ve LED floresan lamba çeşitleri günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Özellikle sarı ve beyaz renkleriyle, göz yormayan tam kararında aydınlatmasıyla LED floresan lamba modelleri her dönem revaçta ürünler arasında yer alır. LED floresan lamba modellerini gerek tekli gerekse de üçlü veya altılı gibi çeşitli setler halinde tercih edebilirsiniz. LED floresan lamba modelleri çoğunlukla 3 Watt ila 13 Watt arasında değişiklik göstermektedir. Florasan Lamba 36W Beyaz modellerini Tekzen farkıyla tercih ederek bulunduğunuz ortama imzanızı bırakabilirsiniz.

Floresan Lamba Özellikleri ve Fiyatları

LED floresan lamba modellerini tercih ederek ev, ofis, iş yeri ve bunlar gibi pek çok çeşitli ortamda ferahlığın ve kalitenin tadına varın. Floresan ampul modellerini avize, spot veya lambader çeşitleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Sıcak ışığın hakim olmasını istediğiniz mekanlar için led filament ampul modellerini Tekzen kalitesi farkıyla tercih edebilirsiniz. LED filament ampul çeşitleri farklı şekil ve boyutlarıyla avize ve lambaderlerinizin şık ve özgün tasarımına tamamlayıcı bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Küçük floresan lamba modelleri arıyorsanız da LED filament ampuller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Renk Renk, Model Model: Floresan Lamba Seçenekleri

Floresan lamba modelleri, az enerji kullanarak yüksek aydınlatma performansı sağladığı için ev, okul, ofis ve iş yeri gibi pek çok farklı mekanda sıklıkla tercih edilmektedir. LED floresan fiyatları; floresan lambanın boyutuna, gücüne, rengine, modeline ve şekline bağlı olarak artış veya azalış gösterebilmektedir. Tekli, ikili, üçlü, dörtlü veya gömme spotlar gibi birçok çeşitli aydınlatma biçimini floresan lambalarla birlikte tercih ederek ferah gözüken ve iyi aydınlatılmış ortamlara sahip olabilirsiniz. İpli floresan lamba modellerini Tekzen farkıyla tercih ederek kalite ve şıklığını bir noktada buluşturabilirsiniz.

Floresan Lambaları Tercih Ederek Hayatınıza Renk Katın!

Floresan lamba modelleri gerek sportif gerekse de şık ortamların aydınlatmalarında olmazsa olmaz bir rol oynamaktadır. Floresan lamba boyutları, floresanın kullanılacağı ortama ve amaca göre değişiklik göstererek kullanıcıların çeşitli zevk ve ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Sarı ve beyaz başta olmak üzere pek çok farklı renk seçeneği bulunan floresan lambaları Tekzen farkıyla lambader, spot ve avize modelleri ile birlikte kullanarak yaşam alanınıza özgün bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT